Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

Ahoj, hledám hodnou nezadanou introvertní kamarádku na dlouhodobé dopisování nejen o našich potížích, v případě vzájemných sympatií později i setká(vá)ní. Jsem socfobik, ale nějakou cestu jsem už ušel, a navázání přátelství s hodnou a milou holkou podobného ražení by bylo fajn. Samota je zlá, bydlím s nemocnou mamkou, společnost nám dělá terapeutický kocourek Kubík. Ale není to ono, rád poznám milou sympatickou holku, se kterou bychom si byli vzájemnou vrbou. Pěkný den přeje Vláďa.

Hledám ženu která mě naučí věřit....

Pravoslavně, umírněně věřící bezdětný kluk ve věku 44 let, 185 cm vysoký, štíhlý, ve volném čase spisovatel příběhu, který se odehrává 500 let v budoucnosti v druhé části Galaxie, hledá milou, hodnou, věrnou, férovou holku kolem 40 let. I když věk je irelevantní. A hezkou, to pro mě znamená vysokou, štíhlou, s příjemným obličejem a kratšími vlasy. Doufám, že takovou najdu i v Praze, když ne v Galaxii. Můžeš být i původem cizinka z východu, i trošku zraněná. Zlatokopky ignoruju.

I am czech , speaking german, russian, spanish and a little bit french and portugues and I am loocking for people for conversation in their nativ language. I help you with pleasure with czech. Jsem Čech, mluvící německy, rusky, španělsky a trochu francouzsky a portugalsky a hledám přítele ( přátele) ke konverzaci v jejich rodném jazyce. Nebo rád pomohu začátečníkům ve zdokonalení jazyka. Praha 6

I’ve just moved to Prague and would love to meet people from Czechia, I like doing anything from a cozy evening at home to a party night in the city to go out in the nature and camp. Let’s meet up and you can show me the most beautiful parts of Czechia ;)

I'm quite often in CZ (mostly Northern Bohemia and Prague) for Weekends and holidays.I'd like to meet nice women, having a glass of wine (or beer) and fun :)I'm looking forward hearing from you.Ciao, Stefan :)

Hi, I would like to meet a foreign woman living in Prague for fun and possibly serious relationship. Ideally you should be active, enterprising and like nature, travel and sports. I am 42/180, slim, younger looking, well educated, with many interests. I will be looking to meet you.Hello, we are a couple (she is 36, he is 40). Looking for a bi-girl around 28-38 years old to join us. It would be nice if you speak English. We'd love to hear from you and it would be really nice to get your photo.

Hledám někoho komu nebude vadit že jsem inkontinentni a nosím plenky, a jsem epileptik.je mi 41.jen brno