Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

I'm a kind hearten man and Humble with a good heart, and caring and have a loyal and tolerant character, very humble, honest, understanding and truthful.

Hledám štíhlou invalidní kamarádku pro občasné chvilky ve dvou. Jestli máš málo příležitostí pro milování, pomazlení, výlety čí procházky, posezení u vína, čaje a jsi sama, tak Tě rád poznám. Rozvedený, SŠ, 183cm, 95kg, krátké hnědé vlasy, strniště, brýle. Praha a okolí.

I am a simple and honest Woman with a great sense of humor i like nature and all it have to offer.I am romantic at heart, I love to laugh and have a positive outlook on life..I am so lonesome here and I am ready to accommodate happiness and love back into my life I am strong; because I know my weakness.

Muž 44/169 vysoký, hledá věřící ženu CASD k založení rodiny.Rád bych stihl mít alespoň jedno vlastní dítě.Mé zájmy jsou četba a studium bible, cestování, historie, návštěvy hradu a zámku a studium bible s přáteli.

Live is too short to learn German. A aby byl člověk sám také :-)

..free, slim or half-slim.. liking nature, walking, listening to the music.. looking for slimm at the best.. and real and minded real.. .not fakes.. simply date not writing.. please, replies with actual photos of face and figure only.. and living in Prague or nearby..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 43 let
Praha

THE LONER HAS NO WISH TO BE LONELY AGAIN! Hoping to find true love again. If you're serious and not looking for games, love to laugh and enjoy life then I'm the right man for you *wink* so you better hit that message button now and be careful what you ask, I'm terribly honest and will say it...

Hledám touto cestou kamarádku, která mě bude brát takového jaký jsem s klady i zápory. Jedná se mi o cit, pochopení, porozumění a samé přínosné a zajímavé vlastnosti. Děkuji.

Rád bych našel ženu, které by nevadilo, že mám velkou slabost pro nafukovací panenky, zvířátka a plyšáky. Na věku, postavě apod. mi nezáleží, jen na pochopení. Už nechci partnerku před kterou bych musel své potřeby tajit a přetvařovat se. Na oplátku nabízím pochopení pro cokoliv z tvé strany. Kuba.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 43 let
Praha