Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

I am supportive and caring and have a loyal and tolerant character, very humble, honest, understanding and truthful.I'm very passionate, physical person that would want the same in a mate, deeply romantic, optimistic.

Ahojky, Jeden romantik a pohodář hledá vážný vztah

I am czech , speaking german, russian, spanish and a little bit french and portugues and I am loocking for people for conversation in their nativ language. I help you with pleasure with czech. Jsem Čech, mluvící německy, rusky, španělsky a trochu francouzsky a portugalsky a hledám přítele ( přátele) ke konverzaci v jejich rodném jazyce. Nebo rád pomohu začátečníkům ve zdokonalení jazyka. Praha 6

I’ve just moved to Prague and would love to meet people from Czechia, I like doing anything from a cozy evening at home to a party night in the city to go out in the nature and camp. Let’s meet up and you can show me the most beautiful parts of Czechia ;)

I'm quite often in CZ (mostly Northern Bohemia and Prague) for Weekends and holidays.I'd like to meet nice women, having a glass of wine (or beer) and fun :)I'm looking forward hearing from you.Ciao, Stefan :)

Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.

I'm just a normal, sane, intelligent, affectionate guy looking to connect with one very special woman on every level possible - physical, emotional, intellectual, mental... to build something that keeps us up late talking, makes us rush home to share with each other and keeps us intrigued with each other more and more every day. Message me if you want same, I am ready to start A Long term relationship, let’s chat, talk and then meet. Wish you the best.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha

I'm very passionate, physical person that would want the same in a mate, deeply romantic, optimistic.

Hello, we are a couple (she is 36, he is 40). Looking for a bi-girl around 28-38 years old to join us. It would be nice if you speak English. We'd love to hear from you and it would be really nice to get your photo.

Milenku po amputaci, na vozíku, ale i jinak postiženou, které schází jemná náruč, dlouhodobě hledá pohodový, zdravý, jemný, hravý, co má rád spokojenou ženu. Já 47/175/95 z Prahy se soukromím i mobilní. Těším se na krásné chvíle. Věk postava nerozhoduje - sympatie ano.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha