Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Hledám věřícího muže k přátelství a společnému bydlení. Nejlépe ve městě, v kraji královéhradeckém, vysočina, zlínský kraj, jižní Morava. Jen nekuřák a nepiják od 51 let a výš. Jsem protestantka. Boha beru vážně.

My name is Fabian, I am a soulful and open-minded human. I make understanding loved ones an important business. I love soccer, visiting ancient and historical places. I create for summer holiday to enable me time to interface with loved ones and meet people of different culture. Kindness and humour is a special language for me. I hope to meet someone who is eager to explore the beauty of life.   

Let love feed us to the best in Life.... we'll came for searching and will soon get

Hledám milou, hodnou handikepovanou ženu 40 - 50 let, která má ráda přírodu, procházky a chuť do života.

I'm very passionate, physical person that would want the same in a mate, deeply romantic, optimistic.

MužCizojazyčné - on hledá ji 50 let

TOP  19.2.2020

I am supportive and caring and have a loyal and tolerant character, very humble, honest, understanding and truthful.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Praha
Muž | 48 let
Praha

Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.

I am here to meet someone matured and understanding

Super nice guy here- based in Prague a long time and here about 2 weeks a month, otherwise in warm places. Looking for someone with open minded worldview (lifestyles, cultures, races, orientations), ideally who could either travel or likes the freedom that I am away a lot :) I am 40+ but feel 30+, gentle, playful outlook on life. Definitely not into drama. you should like kids and animals, even if you don't have. Care to chat?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 47 let
Praha