Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.

I am a very outgoing and fun loving man, with a passionate and generous heart. I am dedicated and committed when it comes to a romantic relationship. I like swimming, football , basketball, long tennis and i like to travel , i like listening to music thou i don't know how to sing. I am looking for a serious relationship that would lead to something of a life time. I seek a woman, who is honest, sincere and full of love.

Hledám slušného věřícího muže k přátelství a pak se uvidí. Nekuřák, nejlépe protestant nebo evangelík.

Looking for the women of my dreams ??

I am here to meet someone matured and understanding

Strážkyně tisícera bran, Učaitri, ochránkyně nebe! Přistoupit chtěl bych bez zábran a čistým srdcem spatřit Tebe.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha

Ahoj - 48/175/98 apnoe - hledá partnerku, pro kterou by stálo za to těšit se na společný čas, ..

Rada by som oslovila hlboko veriaceho rozumneho spolahliveho muza vernej povahy s ktorym budem zdielat spolocne hodnoty v case aj necase.

Hledám spolu se synem a dcerou ženu, mamku, kamarádku a vše co ke vztahu patří. Celá ČR

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha