Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Still looking for Ivana. We met in a vinarna on Hybernska in June 2015 (when she was aged about 48). She had short blonde hair, beautiful teeth, worked in IT and her hobby was ballroom dancing.

Jestem inżynierem, nie jestem człowiekiem wielu słów, ale starałbym się opisać siebie własnymi słowami, troszczę się, szczerze, szczerze, szukam miłości i szczęścia

Hi young slim woman, are you lonely and interested in BDSM?

Hledám úplně obyčejnou osamělou ženu se zdravotním handicapem.Optimistku 50-60 let která to ještě nechce zabalit. Já 53/176/90 , diabetik, pohodář. Při chůzi používám Fh. Praha a širší okolí.

Hi Im from the UK and just looking for some fun and interesting times.

I am an Austrian single man, 57/194/95. After the lockdown I am now in Prague again for a few days every month. For this evening and nights I am searching for a younger woman who is interested to meet me at this days. For common dinner, for good talks with fine drinks and for a common night. Long-term friendship (fwb), with respect and with class. With a lot of fun and humour. And with fulfilment of boths needs. Please let's talk about everything and let's meet very soon for a first dinner.

Würde gerne eine Dame für gelegentliche Treffen findenDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Praha
Muž | 56 let
Praha

I'm Fred by nationality German worms, I am a working hard man with big dreams.

Hello, Kind American interested in meeting single women for long long term relation/marriage. I lived in Germany for 8 years and recently moved back to California. I will be returning to Czech Republic as soon as Virus allows travel. I am single and have never been married. I have traveled to Praha on many occasions.

Hledám sportovně založenou - zdravou a nebo jen lehce postiženou ženu. Hledám inspiraci, odpočinek, trochu práce a sportu. Hledám důvěru a společné trávení času zejména v přírodě. Zvu tě na rande.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Praha
Muž | 56 let
Praha