Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Ahoj, hledám děvče, jsem zdravotní postižení lehké, jsem neslyšící mám naslouchala a mluvím. Jsem 34 let, výška 183cm, váha 79 kg.

Hezký den. Jsem Honza, 183/73, 56let, modré oči, delší světlejší vlasy, veselé, přátelské a dobrosrdečné povahy. Profesí vychovatel a rockový zpěvák, nyní v i. d., ale stále aktivní. Zájmy jsou od muziky přes literaturu a vaření až po áčkové filmy. Nehledám idol, ale také postiženou ženu, které bych mohl věnovat svoji lásku. Děkuji za pozitivní reakci a budu se těšit. (prosím, jen vážně). Honza.

Hledám postiženého muže s autem.Taky máš problém ujít kus cesty.Můžeš být i mladší nebo jako já , nezáleží na tom, ale kamarádský, ., toleratní ano.

Quiero contactarme con un hombre espanol interesante y atractivito /Delgado y más alto..., gracias por contacto, ..por diálogo más../

Ráda poznám spolehlivého, charakterního muže, který se zajímá o víru a duchovní smysl života. Po seznámení se s různými duchovními směry je mi nejbližší poselství Ježíše Krista v podobě pro dnešní dobu. Víru pojímám soukromě ve svém srdci nikoli formou vnějších rituálů (chození do kostela).

I am a warm, intimate, good, family oriented man, living in the Netherlands (Holland was not available to select). I am 1M84, and also I would qualify me as traditional. I am free and available for a new relationship. Words that would also fit to me: Love, intimacy, sincerity, foolishnesh, crazy about eachother and being important to each other. I am looking for a woman who is open, honest, loyal, wise and traditional. Also I would look for a woman that is slim, good looking and intelligent.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 57 let
Praha

American WM looking for a fun lady to travel with. In USA travel to Prague several times a year.

suche nette frau mit gemeinsammen intressen für haus und garten und tiere mein tschechisch ist nicht sehr gut

Ahoj, nehledám partnera pro život ani nikoho pro intimní chvilky.....ale prostě jen kamaráda, který nemá s kým trávit volné chvíle.Jsem v PID.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Praha
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní