Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

I open doors and like to go for drinks AND dinner on the first date. But it’s all part of what makes me a gentleman. I'm looking for a woman for a lasting relationship, a woman that will love me unconditionally and I will shower her heart with love and happiness.

looking for serious relationship that can lead to marriage .

K vážnému seznámení hledám ženu, která nemá mammy.

Hledám opravdový, pevný vztah založený na duvěře a upřímnosti, citu a lásce, v dobrém i zlém. Mám špatný zrak, jsem kuřák, ale také mám odvahu začít znovu a spoustu životních zkušeností, vím přesně co chci. Handikap nevadí, pouze absence zdravého selského rozumu a citu.

I'm caring and loving man who's down to earth.

Summer is coming, & it looks like the virus could be behind. Know some English and want to practice? For free? I am American man, living in CZ, & running out of company. I would love to find new friends to talk with, go on outings with, & take in different historical actions, if there are some this summer. I am easy going, like to talk, like to travel, sight see, I have a black mini Knirac dog, who likes go walking. Looking for friends from the Pardubice, Hradec Kralove area mostly.Summer is coming, & it looks like the virus could be behind. Know some English and want to practice? For free? I am American man, living in CZ, & running out of company. I would love to find new friends to talk with, go on outings with, & take in different historical actions, if there are some this summer. I am easy going, like to talk, like to travel, sight see, I have a black mini Knirac dog, who likes go walking. Looking for friends from the Pardubice, Hradec Kralove area mostly.

Mám zbytky zraku. Zkouším štěstí, zatím třeba e-mail nebo Skype. Příroda láká na vycházky.

Ahoj, I am a research engineer, 29 years old, living in Prague, speak 4 languages and have an open mind on a diverse cultures.... Else is up to you to discover !