Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

Dobrý den, Jsem tu nová a chci se vám představit.. Jmenuji se Květa a říkaji mi Květuš je mi 63 let .. jsem zábavné povaze ... Mám ráda přírodu a moje koníčky jsou zpěv (hudba) a tanec.

I love your sincerity, and I love being honest in what ever I do. I think I found my true love and I want us to do this together

Napiš mi budu rád rád poznám novou kamarádku a časem kdo ví co bude..

Starší cizí gentleman, vybrané chování a mravy, dobrá čeština, štědrý, hledá pro své příležitostné a pravidelné návštěvy v Praze jemnou něžnou dívku jako osobní asistentku, komornou, dívku pro všechno, služku, osobní masérku, pečovatelku, oddanou sexuální partnerku. Dlouhodobý vztah je mým cílem. Prosím o foto. Oboustranná diskrece.

Ahoj. Pražák hledá ženu nejlépe amputářku a nebo na voziku z celé ČR. Na věku nezáleží. Důležité je, jak jsi dva lidé rozumí a né na věku a na postižení. Krásný den přeje Jirka.

Hello Are you bored / Are you lonely? Would you like to see a man? I am some of same, I’m looking for a woman to spend time with, go places and do things with. I am a mature (60), friendly American The basics of English are desirable, but the fluency is not necessary, we can learn together. I want to be able to spend a nice time together and I will cover costs as a gentleman for the right woman. Ideally the area of Pardubice / Hradec Kralove, or other regions.

I met a young lady last year from Plzen, but I had to go back to the UK due to a family illness. I did not think I would return. Fate has brought me back, and now I am living in Plzen. It would be great to see her again.

Hi, I am looking for English teacher. I will teach you Czech. I look forward your mesage. Vaclav

Caute nějaká že na for mi?

Rád se seznámím s holkou (i mamčou), která také hledá vážný vztah. Jsem SŠ, 62, 182/86, rozvedený, abst.a nekuřák(jen příležitostně), zájmy-hudba, rekr.sport, pinkání, turistika, lyže, cyklo, autem na výlet, poutní místa, nejraději u vody+surf.Jsem katolík.Bydlím ve svém 3+1 na domažlicku, zrovna moc příležitostí k seznamování tu nejsou.Přeju krásný den.