Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Cizojazyčné - on hledá ji : Různé kategorie

I'm Caring, loving, optimistic, romantic and very humble

i holds a Bachelor of Science degree in Engineering from West Point and a master’s degree in Nuclear Effects Engineering from North Carolina State University. i graduate of the Army War College and holds a master’s degree in National Security and Strategic Studies from the Naval War College. i also holds two honorary degrees, a Doctorate in Humane Letters from North Carolina State University and a Doctorate of Laws Honoris Causa from the Institute of World Politics.

I love your sincerity, and I love being honest in what ever I do. I think I found my true love and I want us to do this together

I am looking for someone that we would be like two vase of water poured into one, in which we could be one, someone with good sense of humor and inner beauty.

Starší cizí gentleman, vybrané chování a mravy, dobrá čeština, štědrý, hledá pro své příležitostné a pravidelné návštěvy v Praze jemnou něžnou dívku jako osobní asistentku, komornou, dívku pro všechno, služku, osobní masérku, pečovatelku, oddanou sexuální partnerku. Dlouhodobý vztah je mým cílem. Prosím o foto. Oboustranná diskrece.

I enjoy life in a quiet, peaceful and loving manner. I avoid conflicting situations that may interrupt my inner peace. I enjoy the company of family and my companion when I find one.

Do you want to know me? Ask me everything you want to know. I think i need write a book to tell everything about me, but do not think this site allow me to add here "my autobiography book.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní

Hi, I am looking for English teacher. I will teach you Czech. I look forward your mesage. Vaclav

I would love to find a life partner but I understand, rationally, that it's good not to rush into any thing. ~I especially value humor, being able to laugh at yourself, being able to communicate and, the freedom to think out of the box. I would LOVE to feel "butterflies in the belly" again!...because it's not fun coming home to empty house with someone to share my day with.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní