Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Cizojazyčné - ostatní : Různé kategorie : Praha

Every week I travel alone to český ráj for one day.I do there research for a book.I am looking for a company.A nice girl, from almost any (legal) age. Who wants to see the nature

Young, fit, 23 year old, white looking for older CD / sissy. I can host this week, but ideally looking for someone also on a regular basis. reply with pic to receive one.

?Prefieres los vinos magníficos, origináles, de gran cualidad , directamente de Cataluna? Podemos invitarte a sus degustación.. ?Tienes interés conocerlos?

Hledam cizinku, štíhlejší dívku či zenu pro přátelsky vztah, mluvící rusky nebo anglicky. I'm looking for a foreigner, a leaner girl or a woman for a friendly relationship, speaking Russian or English. , , .

Hello from a 50yo polite expat. Is there anyone for some soft (nylon-fetish) game? I'm not a skinny young CD but a big mature man who likes nylon... here seeking for a polite and serious fellow for some chat and, privately, maybe some nylon game... No silly and dry answer, please. If you answer, please tell me something about you

Hola! Ahoj!! jsem Fernando a chci se znat lide !! jsem z Jizni Amerika a mluvim trochu cesky, nenemcky a spanelsky....alguien quiere practicar espanol? :)

Young, fit, 22 year old, white top looking for older CD/sissy. I can host this week, but ideally looking for someone also on a regular basis. reply with pic to receive one.