Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Cizojazyčné - ostatní : Různé kategorie

Rád poznám slovensky nebo rusky mluvící dívku nebo maminu s dítětem za účelem krásného společného prožití nadcházejícího léta. Mám rád výlety, léto, moře, palmy, písek, Itálii a rád bych v létě někam k vodě (ideálně moře nebo třeba na Vranov). Rád fotím a hraju na kytaru jen tak pro radost. Dále mám rád přírodu, techniku.. je toho hodně. Mám pětileté dcerky ve střídavé péči. Nehledám flirt, ale rád poznám partnerku pro krásný a stabilní rodinný život. Petr VŠ, 177/98 Svou fotku Ti rád pošlu.

Hledám člověka, který mi pomůže rozšířit znalosti češtiny. Mám vysokoškolské vzdělání, družnost. Jsem z Ruska. V Praze 10 let.

Globetrotter living again back in my country in Prague/before in UAE, Hong Kong, USA, Greece, Germany etc./. Speak : German, English, Czech(also Chinese, Russian-but not use) LIKE :art, therater, architecture, concerts, walking, tennis, jogging, golf, dance, traveling, music (classic, rock, pop, jazz)..etc. LOVE : explore new places, culture, gourmet enjoying excelent food and wine and interesting conversation and company LOOKING : for new friends and Mr. Right with style, level and humor and ??

Hello from a 50yo polite expat. Is there anyone for some soft (nylon-fetish) game? I'm not a skinny young CD but a big mature man who likes nylon... here seeking for a polite and serious fellow for some chat and, privately, maybe some nylon game... No silly and dry answer, please. If you answer, please tell me something about you