Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Jsem rozvedená po autonehodě a jsem 10tý. rok na invalidním vozíku.Žiju sama a chtěla bych se touto cestou seznámit s příjemným mužem ,který by mi byl kamarádem i oporou.

Hledám tolerantního, upřímného muže s menším postižením, který má rád přírodu a zvířata.

Hledám přítele na telefonní povídání a občasné setkání. Přestěhovala jsem se do bytu v DPS a cítím se osamělá.

Hledám LÁSKU. Ahoj, jsem 50-letá/175 vysoká nekuřačka světlých vlasů a modrých očí. Ráda jezdím na výlety, chodím do kina, divadla nebo na sportovní utkání. Jsem v ID, hůře chodím, ale o to víc jezdím autem. Najdeme se, nekuřáku? Nejlépe Plzeň a okolí.

Rada bych poznala muze,kamarada jen tak na popovidani ,popripade zajit na kavu.Jsem formalne vdana pres 15let a to tak,ze se ani nezdravime.Muj hendikep ulceozni kolitida a fibromyalgie je pro meho partnera neprijatelnou prekazkou.Jsem baculka 168 cm,kuracka.

Hezký den,jsem hodně introvertní a trpím sociální fóbií, ale ráda bych navázala přátelství, a později třeba i vztah s mužem, který má rád přírodu, zdravý živitní styl a duchovno - zajímá se o to, co je tu mezi nebem a zemí. Zajímá mne i chovatelství, zahradničení, ráda chodím na výlety, hlavně do přírody.Dost mi vadí vše hlasité, hluk, hlasitá hudba, křik. Při rychlém rozhovoru někdy ztrácím smysl hovoru a neorietuji se v něm. Necítím se pak moc dobře. Mám ráda klidné diskuze a vše v klidu.

Štěstí je Láska a láska je osud a osud je bolest i štěstí, jsou to natažené dlaně i sevřené pěsti. Osud jsou slzy i radost, je to i síla i slabost. Osud je pravda i klam a žádný člověk na to vše nechce zůstat sám. Osud jsou vzestupy i pády a nejde se k němu obracet zády. Osud je chůze přes křoví s trny který často zanechá v životě temné skvrny. Osud má každý člověk jiný, neboť žádný člověk není bez viny. Hledám tolerantního muže do 45 let, co to myslí opravdu vážně. Nevidomá.

Hledám muže kolem 50 až 55 let, chodím s pomocí berlí, jsem z Ostravska, mám ráda kulturu a plavání.

Jsem introvertní a tichá osoba. Mám ráda pivo, cigarety a ráda jezdím na kole. Chtěla bych zde najít hodného a milého muže, který by mě pochopil a porozuměl tomu, že potřebuji s některými věcmi pomoci a také, že potřebuji citlivý a individuální přístup. Mohli bychom chodit na procházky do přírody, na koncerty nebo třeba na kolo. Většinu života jsem strávila v DOZP a nyní bydlím v Dalovicích u Karlových Varů. Inzerát podávám s pomocí asistentky, využívám totiž službu podpora samostatného bydlení

Asi na mne leze jaro a zapalují se mi kolečka od vozíku. Nebyl by tu hodný, milý a usměvavý kluk, tak trochu kutil?Zavřít