Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Hledá kamaráda,kamarádku.

Monika,SŠ,168Cm,78kg44let,žiji v Loučovicích u Lipna.Již je to dvaadvacet let,co jsem měla autumobilovou nehodu,po které jsem byla dva měsíce v komatu.Nyní chodím s berlí.Mám pravostranné postižení těla,jsem již dlouho sama a proto zkouším někoho podobného osudu,kdo by se mi ozval...

Chtěla bych poznat muže s handicapem od 50 do 60 let.57 let mladšího vzhledu. Život brát s legrací.

Jsem dlouhodobě nemocná po operaci a proto hledám kamaráda nebo kamarádku podobného osudu na popovídání ,procházky, výlety a pod.

Ahoj, hledám prima muže .Nekuřáka s vyřešenou minulostí klidně i s hendikepem nejlépe z Prahy.

Rada bych tu poznala hodného a solidního a spolehlivého muže,kterému by nevadil invalidní.vozík Jsem baculka s kily na víc,hnědé krátké vlasy,modré oči,Povidat si a zajit treba na kávu atd.Najdu tady? Muže do 48-62 let -bydlím v Děčíně Pouze na vážný vztah!!!Dávám více přednost pohlazení před každodenním sexem.Muži chtějí být opečovávány-to moc nemohu ,ale s tvou pomocí to zvládnem.Chceš?Mé srdce bude jen tvé.

Hledam hodného může, nejlépe v CID, nebo v PID, primereneho veku, pojízdného, který bude mít na vztah čas. Jen JC, diky.

Netoulá se tu někde hodný chlap, kterému by nevadil můj vozík?

Ahoj, je tu někdo do 39 let, nekuřák, sportovního ducha, kdo rád chodí a nevadí mu vada sluchu?

Jsem urostlá, pohádková bytost - dlouhá, široká i bystrozraká a proto nehledám prince na bílém koni.Takže pokud je tu také taková pohádková bytost ale v mužském rodě, nechť se oze.