Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Krásný den. Ráda se seznámím s mužem,který už také nechce být sám. Jsem na vozíku je mi 44let mám syna 12 let. Máme rádi procházky, kino, vylety, rodinnou pohodu. Budem se tešit na tvou odpověď. Smysl pro humor vítán.
58 letá TP v PID hledá kamaráda,kamarádku,kteří mají smysl pro humor s pohybovým omezením (nemusí být) pro dopisování o všem možném, i pro přátelská setkávání.Těším se na odpověd.Jana
Hledám přítele kterému by nevadil můj zdravotní hendikep. Může být taky postižený ale příla bych si aby byl mobilní.Samotnému se žije špatně ve dvou je to o moc lepši.
Hledám muže taky postiženého.Já chodím o berlích (nerovnováha )Aby byl pojízdný (výlety ).Může byt i mladší.
Hledám hodného a romanticky založeného muže, kterému by nevadil můj vozík a který ví, že sex a milování není totéž.
Dobrý den, ráda bych se seznámila, přestože mám dlouholeté zdravotní problémy - depresivní onemocnění, spojené u mne především se zvýšenou unavitelností, mám částečný invalidní důchod. Ráda bych našla spřízněnou duši. Baví mě cizí jazyky, kolo, bazén,výlety, ale vše v omezené míře vzhledem k mému onemocnění. Budu se těšit na odpověď.
Hezký den! Najde se tu muž, který je stejně jako já věřící a zajímá se o ezoteriku? Muž, kterému by nevadilo, že se léčím se schizofrenií a má třeba podobnou zkušenost (nemoc mě nijak zvlášť neomezuje, zvládám ji dobře, to samé očekávám od protějšku)? Jinak dálší mé koníčky jsou hlavně pěší turistika, kultura, posezení s přáteli, internet atd., prostě klasika. Jsem spíš pro osobní setkání než dlouhé dopisování si. Těším se na odpovědi!
Hledá se pohodový optimista, muž.. Schází mi přítel na prožívání drobných radostí i starostí. Občas je mi smutno, ráda bych to změnila.Pokud je tady někdo, kdo by rád změnil svou samotu a nechce jen přežívat, chce se těšit na každý den, smát se a žít ozvi se.............. Jsem baculka , prosím pište jen Ti, kteří nemají seznamování jen jako koníčka.
Hledám přítele kterému by nevadila moje nemoc. 162/60. Ve dvou by bylo líp.
Ahoj jmenuji se Eva,je mi 26 let,mám pár kil navíc.Hledám kamaráda,přítele,se kterým mohu trávit společný čas.