Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Krásný den hledám hodného muže touzícího po rodině. Je mi 43 let, mám syna školou povinného. Těším se na odpověď jen vážně.

Krásný den. Hledám hodného muže toužícího po rodinném životě. Jsem na vozíku je mi 43 let mam syna školu povinného. Prosim jen vážně.

Hledám pouze kamarádku nebo kamaráda na povídání a chození na různé akce v okolí.Jsem na vozíku.Pouze Jeseník a blízké okolí.

Krásný den. Jsem na vozíku je mi 43 let jsem na vozíku mam syna. Hledám hodneho muže toužícího po rodině. Jen vážně.

Ahoj, jsem Jana z Mladé Boleslavi. Chodím do práce, ráda vařím, vyrábím věci z korálků, pletu a háčkuju. Učím se šít na stroji. Ráda chodím na procházky, do kavárny a do bazénu. Chtěla bych se seznámit s hodným mužem, který mě bude mít rád takovou, jaká jsem a nechtěl by mě jenom pro sex a využívat mě. Nechci se znovu zklamat. Muž by neměl být alkoholik a měl by pracovat. Měl by být veselý a méně hlučný.

Ahoj, hledam kamarada. Nemam pristup k internetu, tak budu rada kdyz se ozves Denisa

Ahoj. Jsem obyčejná holka po úrazu na vozíku a hledám kamarádku, nejlépe berlařku či vozíčkářku na povídání a výlety. Do HK jsem se přestěhovala nedávno, tak hledám někoho se stejným osudem, kdo by měl občas čas vyrazit ven. Eliška

Ahoj milý neznámý, hledám partnera, se kterým se mohu sdílet společné hodnoty, bavit se, smát, chodit do kina, na kávu, výlety a když to bude klapat, tak pak být spolu v dobrém i zlém. Měl bys být solidní inteligentní, romantický, spolehlivý muž do48-53.let s autem.Zlínska a okolí, Žena 56.let in. vozíčkářka.56.let.

Dobrý den, je mi 40 let, 160 cm, Cheb, kdo bude mít zájem se se mnou seznámit, ať se ozve. Budu ráda :-)

Ahoj, jsem schizoidka s úzkostnými poruchami z Kladna, je mi 24 let. Hledám fajn člověka na dopisování, telefonování a případně na schůzky v případě oboustranného zájmu. Děkuji.