Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Ne-mladá, ne-hezká, ne-štíhlá, ne-bohatá a ne-zdravá mamina, hledá kamaráda, který by ji byl oporou v těžkém životním rozhodnutí. Sexuální harassmenti prosím neobtěžujte se odpovídat! Děkuji. Zn: Celá Morava

Krásný den. Jsem mamka 11letého syna jsem na vozíku. Rádi se seznamim s mužem, který už také nechce byt sám. Máme rádi výlety, prochazky, kino.....atd. Ráda čtu, vařím a peču.

Jmenuji se Dáša a je mi 65 let. Bohužel jsem po amputaci nohy. Ráda bych se touto cestou seznámila s někým s podobným hendikepem, popřípadě i s někým komu by to nevadilo.

Ahoj Jmenuji se Gizelka a hledám přítele. Ozvi se mi. Zatím se měj budu se těšit.

Hledám....kamaráda, přítele, na trávení volných víkendů. Nemyslím kamaráda na sex, ale na procházky cestování, trávení společných chvilek, popovídání,Jsem baculka, miluju přírodu, houbaření, rybaření ( i když papíry už nemám) , fotografování. Jsi?

Jsem na vozíku mám svalovou atrofii. Jsem ráda na světě a proto hledám přítele, kamaráda na vše hezké.

Ahoj, jmenuji se Martina, je mi 46 let a hledám kamaráda na společné výlety, návštěvy, procházky nebo do kina. Ráda vyšívám, mám ráda dobrou společnost a přátele. Nejlépe z okresu Břeclav, Brno - venkov nebo okolí.

Hledám lásku na celý život , muže katolické víry ve věku 38-47 let . Jsem od narození invalidní. Mám rozštěp páteře . Chodím jen krátké vzdálenosti , po rovném terénu na větší vzdálenost potřebuji vozíček . Jsem svobodná , bezdětná 37 let v invalidním důchodu . Chceš vědět víc, tak napiš.

Hledám nejprve pro občasné dopisování staršího (40+), inteligentního muže, nejlépe věřícího, který kvůli zdravotním problémům zůstal sám.

Monika,45let,168cm,SŠ...V roce 1995 jsem bourala,a jsem ochrnutá na pravou stranu. Musím chodit s hůlkou,a nosit brýle. Mými koníčky je focení,mám ráda přírodu. Jsem tak trochu romantik.Moc ráda mám večeři ve dvou se zapálenými svíčkami. Hledám někoho,kdo je také po bouračce,má řidičák,a chce mě poznat...Budu se těšit...