Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Hledám postiženého muže, který ví něco o životě.měl bys mít auto , ne nejsem chtivá majetku, ale špatně chodím.Chci abys měl dobrou náladu i tak se dám žít.

Hledám přítele, kamaráda s kterým byjsme si navzájem rozuměli a bylo nám spoilu dobře. Děti jsou z domu a samotnému je smutno....61/162.

Docela sympatická, bezdětná žena v nejlepších letech hledá kamarády a kamarádky, kteří se nebojí být v kontaktu s osobou po amputaci paže a potýkající se se zaléčenou maniodepresí.

Ráda poznávám nové lidi, komunikuji přes sms atd.Mám ale pocit, že jakmile upozorním, že jsem ZATÍM na vozíku, druhá strana couvne.Čemuž nerozumím (ale jo, rozumím:). Spoustu lidí mi říká, abych si našla sobě rovného, ale to je blbost, ptž vozíčkář nechce vozíčkáře, ptž potřebuje pomoct a také z důvodu navštěvování ... Prosím jen o odpovědi s fotkou.

Hledám postiženého muže, aby jsme byli stejný.Moje nohy nechtějí chodit.Prosím měj auto.Nehledám sponzora., mám svoje.

Zdravím. Ráda bych našla někoho se stejnými koníčky, zájmy a životním postojem, někoho na trávení společného volného času a pokud bychom si rozuměli tak třeba i něco víc. Je mi 27 let, jsem z Pardubic. Muže ve věku od 18 do 35 let věku z Pardubic a okolí, z Brna, Hradce Králové nebo Chrudimi. Mezi mé koníčky patří: příroda, zvířata, sledování TV, čtení knih, cestování... Překážkou pro mě není tělesné postižení a rekvizity jako berle vozík atd. ;-) mám tělesné postižení pohybového ústrojí.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Příbram

Hledám postiženého muže s autem.Taky máš problém ujít kus cesty.Můžeš být i mladší nebo jako já , nezáleží na tom, ale kamarádský, ., toleratní ano.

Takže na rovinu: Ano, mám fyzický handicap, ale také mám 3 krásné děti. Návdavkem však mám také partnera, který tlačí mou duši k zemi. Už mě nebaví poslouchat řeči o technických parametrech vozidel či počtu elektrických prodlužek v bytě. A mám už dost toho obdržet květinu maximálně tak k narozeninám (možná), a už vůbec mě nebaví dělat sponzora nejen finančního, ale hlavně citového. Stárnu, půlstoletí se blíží a nechci aby mi život protekl mezi prsty. Hledám všude, snad najdu. Zn: Kdekoliv

Ahoj, nehledám partnera pro život ani nikoho pro intimní chvilky.....ale prostě jen kamaráda, který nemá s kým trávit volné chvíle.Jsem v PID.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Příbram