Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Ještě jednou. :-) Jsem Míša, je mi 26 let. Jsem v ID Hledám muže kolem 45 let, který bude trpělivý a nějak si mě přes e-mail a SMS ochočí k pozdějšímu setkání, mám paranoidní schizofrenii a tak jsem plachá. Nepiju alkohol, ale ráda si zapálím cigaretu. Jsem Bc., tak prosím pište s maturitou a VŠ. Chci se konečně seznámit a zamilovat. Děti nemám a ani nechci, prostě se u mě 'mateřské hormony neprojevily', ale zvířata mám ráda :). Ozvěte se někdo, prosím, moc se těším. Míša.

Ahoj, taky jsi sám? Už tě to nebaví? Co takhle si zpříjemnit podzim života ve dvou, teda pokud Ti nebude vadit můj vozík....

Ahoj, je tu někdo do 39 let, nekuřák, sportovního ducha, kdo rád chodí a nevadí mu vada sluchu?

Jsem urostlá, pohádková bytost - dlouhá, široká i bystrozraká a proto nehledám prince na bílém koni.Takže pokud je tu také taková pohádková bytost ale v mužském rodě, nechť se oze.

41 letá mamina ráda pozná partnera pro hezké chvíle i do nepohody.

Rada bych tu poznala hodného a solidného a spolehlivého muže,kteremu by nevadilo invalidní.vozíku Jsem baculka,nekuřačkaPovidat si a zajit treba na kavu atd.Najdu tady? Muže do 48-53.let Zlínska-Frýdecka-M. a okolí. Pouze na vážný vztah!!!

Rada bych tu poznala hodného a solidného a spolehlivého muže,kteremu by nevadilo invalidní.vozíku Jsem baculka,Povidat si a zajit treba na kavu atd.Najdu tady? Muže do 48-53.let Zlínska-Frýdecka-M. a okolí. Pouze na vážný vztah!!!

Žena z Ostravy, 56 let, částečně zrakově i sluchově postižená, hledá hodného muže z Prahy a okolí, ke společnému životu, možno i s hendikepem. Těším se na Tvou zprávu.

Hledam přítele do vztahu. Párek