Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Věřím že je možné založit vztah na vzájemné důvěře, respektu, úctě a svobodě. Kdy se nehraje hra na mužské a ženské role. Kde svoboda neznamená svévoli. Kde důvěra a láska není podmíněna zásluhami. Nehledám prince na zlatém koni, ale muže co drží své slovo, umí naslouchat, ale i mluvit. Žádné omezování a nenaplněné sliby. Nehledám sponzora, údržbáře ani věčného optimistu. Věřím, že my jsme tvůrci svých životů a je jen na nás, jaký náš život bude. 46/52/168 když se postavím to zvládnu:-)

Zdravím. Ráda bych našla někoho se stejnými koníčky, zájmy a životním postojem, někoho na trávení společného volného času a pokud bychom si rozuměli tak třeba i něco víc. Je mi 27 let, jsem z Pardubic. Muže ve věku od 18 do 35 let věku z Pardubic a okolí, z Brna, Hradce Králové nebo Chrudimi. Mezi mé koníčky patří: příroda, zvířata, sledování TV, čtení knih, cestování... Překážkou pro mě není tělesné postižení a rekvizity jako berle vozík atd. ;-) mám tělesné postižení pohybového ústrojí.

46/SŠ s vadou řeči, ale ne rozumem, hledá hodného a citlivého partnera, který jí bude oporou. Zájmy ruční práce, fotografování, kultura, turistika. Pracuji v neziskové organizaci jako pomocná asistentka. Najdu Tě?

HLEDÁM FAJN MUŽE KTERÉMU NEBUDE VADIT MÉ POSTIŽENÍ.CHODÍM O 2 BERLÍCH .PŘÁLA BYCH SI mobilního na výlety a pod.

Baculka..v ID 3.stupně, ale bez viditelné vady hledá toho pravého pro život a pro rodinu. Jsem SŠ 46/161, rozvedená dlouhovláska, mám syna v pubertě (který vůbec nezlobí) a loveckého psa (který vůbec neloví). A ještě spoustu lásky na rozdáváni..jsi na tom podobně? Jsem z Libereckého kraje, ale vzdálenost není až tak důležitá.

Dobrý den. Hledám muže který už také nechce být sám. Je mi 44 let jsem na vozíku. Mám 12 letého. sny. Chodíme na procházky, výlety, kino, rádi se smějeme, ráda vařím a peču. Hledám vztah NE flirt nebo jen sex. Ty ideálně -50 i míň jestli máš rozum v hlavě. Těším se na tvou odpověď.

hledam na dopisovani radka moravsky beroun 37.let.bruntal krnov 37.49.let

Úvodem - jsem baculka po nehodě. A na rovinu: jsem zklamaná, ale vdaná, pracující a samostatná. Hledám inteligentní protějšek, který se stane podstatnou součástí mého života. Ostatní ústně.

Ahoj, našel by se někdo na procházky, kávu, kino apod.Nehledám flirt ani vážný vztah.Kamará, přítel by byl fain.

je mi 40 zájmy-zpěv, hudba, pc, jsem na voziku, ráda si zahraji s někým člověče nezlob se, karty-mísu, vojnu, ráda zpívám.