Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Kino
Hudba
Umění
Knihy
Plavání
Příroda
Zvířata

Ahoj, jsem 56 leta zena, invalidni duchodkyne na inv.elektr.voziku s tezce poskozenou pateri a rada bych poznala muze na spolecne prochazky, kavicky, povidani i trosku kultury-vystavy, kino.

Hledám přítele do svého života, který mi do něj vnese více světla a porozumění. Mám již dlouholeté zdravotní obtíže - depresivní onemocnění, především chronická únava, jsem v ID. Ráda jdu za procházku, kolo, setkávám se s příjemnými lidmi, ráda čtu, kulturu. Budu se těšit na odpověď, nejlépe Olomouc a okolí.

Ahoj všem. Jsem dlouhodobě nemocná, nejsem zatím v invalidním důchodu ale lepsi už to nebude. Žijeme s dcerou v Anglii už nekolik let a našli jsme zde nový domov. Hledám proto někoho kdo je sam a nevadi mu odjet z čech, nekoho kdo by chtel se mnou chodit obcas na procházky a jezdit na vylety, řízení auta ještě zvladam.

Hledám pohodového, humorného muže, toulky přírodou, pro život ve dvou nebo ve třech-pes :):), nekuřáka

Hledam pohodoveho, humorneho muze do prirody, pro zivot ve dvou nebo ve trech-pes :) :)., Nekuraka

Hledám postiženého muže, který ví něco o životě.měl bys mít auto , ne nejsem chtivá majetku, ale špatně chodím.Chci abys měl dobrou náladu i tak se dám žít.

Hledám přítele, kamaráda s kterým byjsme si navzájem rozuměli a bylo nám spoilu dobře. Děti jsou z domu a samotnému je smutno....61/162.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Příbram
Žena | 56 let
Ostrava

Docela sympatická, bezdětná žena v nejlepších letech hledá kamarády a kamarádky, kteří se nebojí být v kontaktu s osobou po amputaci paže a potýkající se se zaléčenou maniodepresí.

Ráda poznávám nové lidi, komunikuji přes sms atd.Mám ale pocit, že jakmile upozorním, že jsem ZATÍM na vozíku, druhá strana couvne.Čemuž nerozumím (ale jo, rozumím:). Spoustu lidí mi říká, abych si našla sobě rovného, ale to je blbost, ptž vozíčkář nechce vozíčkáře, ptž potřebuje pomoct a také z důvodu navštěvování ... Prosím jen o odpovědi s fotkou.

Hledám postiženého muže, aby jsme byli stejný.Moje nohy nechtějí chodit.Prosím měj auto.Nehledám sponzora., mám svoje.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 56 let
Ostrava
Žena | 34 let
Příbram