Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Dobrý den. Hledám muže který už také nechce být sám. Je mi 44 let jsem na vozíku. Mám 12 letého. sny. Chodíme na procházky, výlety, kino, rádi se smějeme, ráda vařím a peču. Hledám vztah NE flirt nebo jen sex. Ty ideálně -50 i míň jestli máš rozum v hlavě. Těším se na tvou odpověď.
hledam na dopisovani radka moravsky beroun 37.let.bruntal krnov 37.49.let
Úvodem - jsem baculka po nehodě. A na rovinu: jsem zklamaná, ale vdaná, pracující a samostatná. Hledám inteligentní protějšek, který se stane podstatnou součástí mého života. Ostatní ústně.
Ahoj,našel by se někdo na procházky,kávu,kino apod.Nehledám flirt ani vážný vztah.Kamará,přítel by byl fain.
je mi 40 zájmy-zpěv,hudba,pc,jsem na voziku,ráda si zahraji s někým člověče nezlob se,karty-mísu,vojnu,ráda zpívám.
Zdravím. Ráda bych našla někoho se stejnými koníčky, zájmy a životním postojem, někoho na trávení společného volného času a pokud bychom si rozuměli tak třeba i něco víc. Je mi 27 let, jsem z Pardubic. Muže ve věku od 18 do 35 let věku z Pardubic a okolí, z Brna, Hradce Králové nebo Chrudimi. Mezi mé koníčky patří: příroda, zvířata, sledování TV, čtení knih, cestování... Překážkou pro mě není tělesné postižení a rekvizity jako berle vozík atd. ;-) mám tělesné postižení pohybového ústrojí.
Jsem Jana hledám přítele pro společný život ve dvou jen vážně
Hezky den,jsem hodne introvertni a trpim socialni fobii, ale rada bych navazala pratelstvi, a pozdeji treba i vztah s muzem, ktery ma rad prirodu, zdravý životni styl a duchovno - nemyslim nabozenstvi.Zajímám se o bylinky, přírodní silová pole, přírodní léčitelství, regresní terapii, dějiny naší země, ráda navštěvuji skanzeny.
Jsem velmi introvertní, mám Aspergerův syndrom, ale ráda bych poznala podobného introvertního muže. Mám ráda přírodu, zvířata, ráda poznávám dějiny naší země, ráda navštěvuji skanzeny.
58 letá TP v PID hledá kamaráda,kamarádku,kteří mají smysl pro humor s pohybovým omezením (nemusí být) pro dopisování o všem možném, i pro přátelská setkávání.Těším se na odpověd.Jana