Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Ahoj, jsem Aspergerka se sociální fobií, hledám zde kamaráda co je na tom podobně, nebo je třeba introvert jak já. Je mi 28 let. Nejradši čtu knihy nebo poslouchám hudbu.

Který normální nekuřák by udělal doprovod normální nekuřačce, byť na vozíku - (nejen) na hokej v Plzni. :-)

jsem jedinacek modre oci hnede vlasy pisou moravsky beroun bruntal krnov kamarady kamaradky na fejzbuk radka komendova 38.49.let.

Hledám přítele do svého života, který mi do něj vnese více světla a porozumění. Mám již dlouholeté zdravotní obtíže - depresivní onemocnění, především chronická únava, jsem v ID. Ráda jdu za procházku, kolo, setkávám se s příjemnými lidmi, ráda čtu, kulturu. Budu se těšit na odpověď, nejlépe Olomouc a okolí.

Ahoj všem. Jsem dlouhodobě nemocná, nejsem zatím v invalidním důchodu ale lepsi už to nebude. Žijeme s dcerou v Anglii už nekolik let a našli jsme zde nový domov. Hledám proto někoho kdo je sam a nevadi mu odjet z čech, nekoho kdo by chtel se mnou chodit obcas na procházky a jezdit na vylety, řízení auta ještě zvladam.

Hledám pohodového, humorného muže, toulky přírodou, pro život ve dvou nebo ve třech-pes :):), nekuřáka

Hledam pohodoveho, humorneho muze do prirody, pro zivot ve dvou nebo ve trech-pes :) :)., NekurakaDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Příbram

Hledám přítele, kamaráda s kterým byjsme si navzájem rozuměli a bylo nám spoilu dobře. Děti jsou z domu a samotnému je smutno....61/162.

Docela sympatická, bezdětná žena v nejlepších letech hledá kamarády a kamarádky, kteří se nebojí být v kontaktu s osobou po amputaci paže a potýkající se se zaléčenou maniodepresí.

Ráda poznávám nové lidi, komunikuji přes sms atd.Mám ale pocit, že jakmile upozorním, že jsem ZATÍM na vozíku, druhá strana couvne.Čemuž nerozumím (ale jo, rozumím:). Spoustu lidí mi říká, abych si našla sobě rovného, ale to je blbost, ptž vozíčkář nechce vozíčkáře, ptž potřebuje pomoct a také z důvodu navštěvování ... Prosím jen o odpovědi s fotkou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Příbram