Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Ráda bych poznala muže pro vážný nebo přátelský vztah...

Halooo, hledáme pohodového "dědu" ... jsem nesportovní, nekonfliktní maxi- babka, po 50tce se psem a kočkou ( v bytě) ... hledáme, někoho kdo nás bude mít rád - všechny!!! Zadání a sexu chtiví pánové, prosím nepište!!! Nehledám flirt.

ahoj sice moc nevěřím, že někdo se ozve, ale přesto to zkouším. Jsem v plném ID z psychických důvodů a touto cestou hledám především kamaráda na trávení volného času. Těším se na odpovědi.

Já jsem ta neznámá kterou hledáš.Mám ráda humor, kratší turistiku .Ale samotnou mě to nebaví přidá se někdo ? Hlavně víkendy.Dobrý den, jsem rozv. 53/173 z Plzně. I přesto, že mám pohybové omezení, ráda jezdím na výlety, chodím do kina nebo divadla nebo na sportovní utkání. Najdu parťáka - nekuřáka se smyslem pro humor?

Našli moji rádcové našli ?Nenašli. Tak hledejte dál. Muže nezadaného do 69 let troch tiristiky a posezení u kávy můžeme mluvit o všem na co si jen vzpomeneme. Tak mi ho přiveďte nebo se přihlásí sám? Odměna: Báječná ženská.

Zdravím. Hledám pohodáře od 18 do 35 let. Nevadil by mi někdo s tělesným či smyslovým postižením. Je mi 29 let. Mám postižení pohybového ústrojí, ikdyž jsem částečné imobilní, jakž kakž zvládám cestování. Jsem z Pardubic. Mám maturitní vzdělání a v současné době i práci. Mám ráda hudbu, zvířata, přírodu, cestování po památkách, četbu knih, dobré jídlo a smysl pro humor??