Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Mám vyjímečnou schopnost zamilovat se do nesprávného. Jsem po vážné autonehodě.Zatím jsem na vozíku,ale s Tvou pomocí chci místo vozíku používat chodítko... Je Ti 33 - 49 ,měříš min.171cm a máš po ruce aktuální fotku...ozvi se Na odpovědi bez fotky nereaguji...Jo a aby jsme spolu mohli být alespoň 2x týdně. Veronika 33/170/73
Zdravím. Ráda bych našla někoho se stejnými koníčky, zájmy a životním postojem, někoho na trávení společného volného času a pokud bychom si rozuměli tak třeba i něco víc. Je mi 27 let, jsem z Pardubic. Muže ve věku od 18 do 35 let věku z Pardubic a okolí, z Brna, Hradce Králové nebo Chrudimi. Mezi mé koníčky patří: příroda, zvířata, sledování TV, čtení knih, cestování... Překážkou pro mě není tělesné postižení a rekvizity jako berle vozík atd. ;-) mám tělesné postižení pohybového ústrojí.
46/SŠ s vadou řeči, ale ne rozumem, hledá hodného a citlivého partnera, který jí bude oporou. Zájmy ruční práce, fotografování, kultura, turistika. Pracuji v neziskové organizaci jako pomocná asistentka. Najdu Tě?
HLEDÁM FAJN MUŽE KTERÉMU NEBUDE VADIT MÉ POSTIŽENÍ.CHODÍM O 2 BERLÍCH .PŘÁLA BYCH SI mobilního na výlety a pod.
Baculka..v ID 3.stupně, ale bez viditelné vady hledá toho pravého pro život a pro rodinu. Jsem SŠ 46/161, rozvedená dlouhovláska, mám syna v pubertě (který vůbec nezlobí) a loveckého psa (který vůbec neloví). A ještě spoustu lásky na rozdáváni..jsi na tom podobně? Jsem z Libereckého kraje, ale vzdálenost není až tak důležitá.
Vždy,když najdu klíč ke štěstí,nějaký debil vymění zámek! Jsem po vážné autonehodě.Zatím jsem na vozíku,ale už zvládám jít o chodítku a hledám mužský protějšek,který mě vytáhne na malou procházku s ch. a bude mi se vším pomáhat. Já 33-170-75.Prosím jen odpovědi s fotkou!
Dobrý den. Hledám muže který už také nechce být sám. Je mi 44 let jsem na vozíku. Mám 12 letého. sny. Chodíme na procházky, výlety, kino, rádi se smějeme, ráda vařím a peču. Hledám vztah NE flirt nebo jen sex. Ty ideálně -50 i míň jestli máš rozum v hlavě. Těším se na tvou odpověď.
hledam na dopisovani radka moravsky beroun 37.let.bruntal krnov 37.49.let
Úvodem - jsem baculka po nehodě. A na rovinu: jsem zklamaná, ale vdaná, pracující a samostatná. Hledám inteligentní protějšek, který se stane podstatnou součástí mého života. Ostatní ústně.
Ahoj,našel by se někdo na procházky,kávu,kino apod.Nehledám flirt ani vážný vztah.Kamará,přítel by byl fain.