Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižená hledá jeho : Různé kategorie

Věřím že je možné založit vztah na vzájemné důvěře, respektu, úctě a svobodě. Kdy se nehraje hra na mužské a ženské role. Kde svoboda neznamená svévoli. Kde důvěra a láska není podmíněna zásluhami. Nehledám prince na zlatém koni, ale muže co drží své slovo, umí naslouchat, ale i mluvit. Žádné omezování a nenaplněné sliby. Nehledám sponzora, údržbáře ani věčného optimistu. Věřím, že my jsme tvůrci svých životů a je jen na nás, jaký náš život bude. 46/52/168 když se postavím to zvládnu:-)

46/SŠ s vadou řeči, ale ne rozumem, hledá hodného a citlivého partnera, který jí bude oporou. Zájmy ruční práce, fotografování, kultura, turistika. Pracuji v neziskové organizaci jako pomocná asistentka. Najdu Tě?

Baculka..v ID 3.stupně, ale bez viditelné vady hledá toho pravého pro život a pro rodinu. Jsem SŠ 46/161, rozvedená dlouhovláska, mám syna v pubertě (který vůbec nezlobí) a loveckého psa (který vůbec neloví). A ještě spoustu lásky na rozdáváni..jsi na tom podobně? Jsem z Libereckého kraje, ale vzdálenost není až tak důležitá.

Dobrý den. Hledám muže který už také nechce být sám. Je mi 44 let jsem na vozíku. Mám 12 letého. sny. Chodíme na procházky, výlety, kino, rádi se smějeme, ráda vařím a peču. Hledám vztah NE flirt nebo jen sex. Ty ideálně -50 i míň jestli máš rozum v hlavě. Těším se na tvou odpověď.

Hezky den, jsem hodne introvertni a trpim socialni fobii, ale rada bych navazala pratelstvi, a pozdeji treba i vztah s muzem, ktery ma rad prirodu, zdravý životni styl a duchovno - nemyslim nabozenstvi.Zajímám se o bylinky, přírodní silová pole, přírodní léčitelství, regresní terapii, dějiny naší země, ráda navštěvuji skanzeny.

Jsem velmi introvertní, mám Aspergerův syndrom, ale ráda bych poznala podobného introvertního muže. Mám ráda přírodu, zvířata, ráda poznávám dějiny naší země, ráda navštěvuji skanzeny.

Dobrý den, ráda bych se seznámila, přestože mám dlouholeté zdravotní problémy - depresivní onemocnění, spojené u mne především se zvýšenou unavitelností, mám částečný invalidní důchod. Ráda bych našla spřízněnou duši. Baví mě cizí jazyky, kolo, bazén, výlety, ale vše v omezené míře vzhledem k mému onemocnění. Budu se těšit na odpověď.

Hledam hodneho muze. Jsem na voziku a mam syna. Jen vazne