Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Je tu nějaká žena co by ráda poznala pohodového muže z Mostu. Miluji sex a moc chybí. Ovšem bych uvítal i něco víc než sex.. Nechci jen jednorázovou akci. Jsi tu?

zdravím, já 31-let nevidomí z Brna, hledám slečnu na dopisování - časem možná i víc. nevidím smyslu moc psat tady o svoje zájmy - jsou různorodé, zaleží na společné řeči, hlavním prvkem které vždy je slušný začátek.

Kino
Hudba
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj neznámá, co čteš tyto řádky. Já 46/165 třeba hledám právě tebe. Tak proč nezkusit vyměnit pár slovíček? Rád bych poznal hodnou a milou ženu, které chybí obejmutí. Nemám atletickou postavu. Jsem rozvedený a silnější postavy. Jsem po druhé transplantaci ledviny v ID 2.stupně. Chceš o mě vědět víc? Tak napiš. Budu se těšit. Najdu tě?

Ahojky :) Jmenuju se Lukáš je mi 27 let.Jsem normální, hodný, věrný fajn klučina se srdcem na pravém místě a hledám normální, hodnou, věrnou fajn holčinu na vážný vztah :) Mé zájmy jsou sport, příroda, výlety, zvířata :)

Ahoj, hledám vážný vztah.Někoho na koho bych se těšil.Jsem v ID

Rád bych našel ženu, která nebude vidět jen handicap, ale to co do života umí člověk přinést i přes bariéry. Žena, která se nebojí žít život a bude sdílet můj nadhled na život, jež není plný překážek, nýbrž příležitostí. Jsem zajištěný muž, který si vybudoval vše sám a věnoval tomu maximum, díky čemuž zůstalo v srdci prázdné místo. Mám rád angličtinu, jízdu na kole, filmy, společnost, cvičení.. Nekoušu :), budu se těšit na tvou zprávu.

Rád se seznámím se slečnou z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený a jsem aktivní člověk. Těším se na milou odpovědˇ.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Praha
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 47 let
Rakovník
Muž | 38 let
Žatec

Ahoj, hledám hezkou, hodnou, milou holku- nekuřačku z Brna. Důležité je, abys věděla, že jsem v invalidním důchodě (bez viditelné vady), ale i tak aktivní i pasivní (trenér) sportovec (atletika, karate, ping-pong). Mezi moje další zájmy patří film (sci-fi, romantické) a procházky a menší výlety a taky mám rád zvířata, hlavně pejsky. Jsem VŠ Geograf (200/96), rodinný typ, nevysedávám po hospodách. Filip

Pokusím se trochu představit, jmenuji se Luboš, 60 let, s vadou řeči, trochu koktám, mám bolesti, páteře, chodím o jedné , franc.holi., jsem rozvedený bezdětný, hledám tolerantní ženu, která by mně měla ráda, tolerovala mé nedostatky.To samé nabízím i já lásku, cit, toleranci.Jsem v ID , výška 189 cm váha 130 kg.Samota tíží, bydlím v městském bytě , v Jihlavě

Hledám ženu která ovládá umění odpouštět, která ví, co chce, co je v životě nejdůležitější, tedy láska a zdravý selský rozum, opravdové, upřímné vztahy ve všech podobách. Ženu která umí rozlišit podstatné od nepodstatného. Ženu, která má ráda déšt, vůni kapek na jarní louce, která se nebojí měnit životní stereotypy a v Něco věří. ŘP velkou výhodou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Havířov
Muž | 58 let
Praha
Muž | 35 let
Mělník
Muž | 38 let
Žatec