Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Hledám hodnou holku které by nevadilo že mám Aspergerův syndrom. Zajímám se o zvířata, počítačové hry, Bojové sporty, Automobilové závody. Hledám holku která by semnou byla už navždy, nechci v budoucnu mít děti.

Zdravím. Nevím zdá mám šanci, ze mi některá z vás odepíše, ale přesto jsem si řekl že za pokus nic nedám. Jsem obyčejný kluk na vozíku, který už roky hledá ten pomyslný kousek štěstí. Jestli jsi ta, které nevadí vše co jsem tu napsal, budu moc rád, když se právě ty ozveš. Budu se těšit. S uctou a přáním hezkého dne zdraví Honza.

Pohlazení, pomazlení, potěšení z dotyků, ale bez spojení, hledám i nabízím. Jen se občas zahrnovat něhou, tělesně i duševně. Nezáleží jak jiné je tvoje tělo nebo kolik jej cítíš a ovládáš. Dokážu vidět krásu, kde ji jiní přehlíží, a vnímat erotičnost i jen dotyku dvou tváří. Hledám sice jen milenecký, ale rovnocenný vztah dvou dospělých lidí, kteří se budou vzájemně respektovat a chovat k sobě férově a s láskou. PS.Nejsi-li soběstačná, neboj, nebudu mít problém poskytnout ti úkony os. asistence.

Ahoj. Sympatický, inteligentní s hendikepem hledá milou dívku, či ženu se srdcem na správném místě. Takovou, která má ráda upřímnost a toleranci. Takovou, která je vděčná za každou hezkou chvilku, kterou prožila. Rád chodím do kina, rád čtu...

Ahoj. Sympatický, inteligentní s hendikepem hledá milou dívku, či ženu se srdcem na správném místě. Takovou, která má ráda upřímnost a toleranci. Takovou, která je vděčná za každou hezkou chvilku, kterou prožila. Rád chodím do kina, rád čtu...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Havířov

Hledám úplně obyčejnou osamělou ženu se zdravotním handicapem.Optimistku 50-60 let která to ještě nechce zabalit. Já 53/176/90 , diabetik, pohodář. Při chůzi používám Fh. Praha a širší okolí.

Ahoj. Rád poznám nějakou fajn holku ze zlínského kraje. :)

Hledám opravdový, pevný vztah založený na duvěře a upřímnosti, citu a lásce, v dobrém i zlém. Mám uř delší dobu špatný zrak, ale také odvahu začít znovu a bavíc spoustu životních zkušeností, vím, co chci. Handikap nevadí, pouze absence zdravého selského rozumu a citu, ženu hledám spíše nesportovkyni a domácího typu a s odvahou měnit životní stereotyp. ŘP výhodou ne však podmínkou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Havířov