Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Přiměřeně inteligentní, introvertní melancholik s hlavně-když-to-připadá-vtipný-mně smyslem pro humor, žijící sám s každodenní podporou osobní asistence, zaměstnaný (správce IT v nezisku), se zálibou v hudbě (metal/rock/synth/indie), programování, video hrách (čím dál tím méně), literatuře (King, Pratchett, Murakami) a filmech, potažmo seriálech (Black books, True Detective, Stranger Things). Pecivál, co občas vyleze i mezi lidi (vnímají ho celkem pozitivně). Spinální svalová atrofie.

Zdravim muj problem je v tom ze mam rozhazene nalady a biorytmy spanku s tim spojeny. Jinak jsem normalni , veselý, sympaticky muz mladšího vzhledu. Chtel bych se seznamit s milou zenou která ma podobnou nebo jinou poruchu duše. Budu se těšit na Vaše odpovědi.

???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.

Hezký den všem nezadaným slečnám/paním. Jmenuji se Matěj a rád bych touto cestou našel ženu pro trvalý vztah. Mám osmiletou dcerku, jíž věnuji hodně ze svého volného času, přesto mi chybí spřízněná duše, žena, kterou bych mohl vzít za ruku, obejmout, pohladit a pomazlit se s ní. Člověk pro sdílení radostí i starostí, abychom byli jeden druhému oporou. Baví mě sport (brusle, futsal, dvojkolo), mám rád procházky v přírodě, tvrdší hudbu a válečnou historii. Pracuji jako počítačový technik. Najdu?

Milé dámy, milé ženy. Jmenuji se Janusz Chmiel. Je mi 37 let a bydlím v Brně. Kdyy se tu mezi Vámi našla žena, která má ráda romantiku, domácí pohodu, ocení duševní oporu, kterou jí muž poskytne, ráda si zajde na procházku, do čajovny nebo kavárny, má kladný vztah k něžnostem, nechť se mi ozve. Má náruč je pro ní široce otevřená. Jsem svobodný, bezdětný. Pracující v sociálních službách. Mám kladný vztah k výpočetní technice, romantickým písním, rodinným a přírodovědným filmům.

Ahoj,jsem muž 172 /90/56 let již 4 roky rozvedený a jsem i v invalidním důchodu.Hledám přátelství ženy která muže u mě i časem bydlet.Jsem férový nekuřák,nepiji alkohol.Mám psa 10 letého kokra. Má nemoc je atrofii mozečku.Obtižněji chodím a na inteligenci to snad neubírá.Pepa

Ahoj, rád bych poznal fajn hodnou slečnu nejlépe z Brna a okolí ve věku 18 - 27 let, ale možno i z celé ČR, které by nevadila moje nemoc - schizofrenie. Ty můžes být také s nějakým omezením, nevadí mi to, nemusis se ničeho bát. Je mi 27 let, vystudoval jsem bakalářský program Ekonomika & management v Brně a nyní si hledám práci na zkrácený úvazek. Mezi mé zájmy patří taneční hudba, cestování, filmy, vaření, koncerty, sport. Budu moc rád, když se ozveš, odpovím všem. Michal

Sympaťák všestranných zájmů hledá sympatickou vozíčkářku. Vzdálenost nehraje roli. Napiš a uvidíme, těším se.

Hezký den,jsem padesátiletý s ČID ale pracující.Hledám sympatickou kamarádku a přítelkyni na kávu,na výlety,na dobrý oběd a taky na život a na osud.Minulost mám vyřešenou a s budoucností si můžem pomoci společně.Dáme si šanci?Budu se těšit.

Jmenuji se Vašek a jsem svobodný muž. Je mi 39 let. Baví mě plavání, sauna, pára, stolní fotbal, pinponk a v zimě bruslení. Dřív jsem lyžoval na běžkách a sjezdových lyžích, ale lyže už neřešim.Hledám svobodnou dívku od 22 do 40 let, která umí nebo by se chtěla naučit bruslit. Abysme spolu chodili ven na procházky.