Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Ahoj. Je tu alespoň jedna sympaťanda na kamarádění nejen virtuální? Já jsem nekuřák, v hlavě snad vymeteno není. Vozíčkář.

Ahoj, rád bych poznal fajn hodnou slečnu nejlépe z Brna a okolí ve věku 18 - 27 let, ale možno i z celé ČR, které by nevadila moje nemoc - schizofrenie. Ty můžes být také s nějakým omezením, nevadí mi to, nemusis se ničeho bát. Je mi 27 let, vystudoval jsem bakalářský program Ekonomika & management v Brně a nyní si hledám práci na zkrácený úvazek. Mezi mé zájmy patří taneční hudba, cestování, filmy, vaření, koncerty, sport. Budu moc rád, když se ozveš, odpovím všem. Michal

???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.

Ahoj, hledám dokonalou ženu s chybami :-) Zatím na dopisování, později třeba více Když budou sympatie z obou stran můžeme se jít.:-) Jsem upřímný, tolerantní, velkorysý, upovídaný, empatický,hodný, tvrdohlavý se smyslem pro humor. Mám rád kulturu ( kino, divadlo,opery) knihy, filmy, fotbal, cestování, památky. :-) Nehledám sex na jednu noc ! Jsem sice tělesně postižený, ale soběstačný :-) Těším se na zprávy:-)

Ahoj, učím se český znakový jazyk a hledám milou neslyšící kamarádku na povídání, posezení, kulturu.

Rád poznám ženu,která je úpřimná,milá,na nic si nehraje a může mít klidně ratolesti :-)

Hledám hezkou milou holku. Pro krásné chvíle ve dvou.

Mám úzkostné stavy absence objímání a něhy. Rád bych se "nejen" citově staral o jakkoliv postiženou mladou dívku.

Ahojte,jsem Jaroušek je mi 30 let,jsem trosku jiny (mel jsem problem s nohama) jsem trosku pomalejsi,krome prace toho moc nenadelam,to je asi duvod proc me zadna nechce,protoze sem k nicemu a kdo by ztracel cas! O proti ostatnim jsem ale hodnej,a objetavej,spis nevyraznej,nezijici tvor!Chtel bych jen malou,nevinnou,nenarocnou princeznu,ktera by me mela rada takovyho jakej su a trosku mi ten zivot obratila k lepsimu!Je to nezpravedlivy a nikomu bych to nepral jak se citim a ziju si..

Zdravím všechny dívky, ženy a dámy. Ač fyzicky zdráv, tak roky bojuji s depresí, úzkostí a sociální fobíí. V běžném životě ale funguji, mám stálou práci která mě velmi baví a určitě mám co nabídnout, prostě se snažím a nevzdávám to. Ve svém srdci mám spoustu lásky kterou bych tě rád zahrnoval. Nevadí mi tvůj zdravotní stav, ani pokud jsi maminkou. Co takhle zajít občas na kafe a pomalu se poznávat, já nikam nespěchám. :-)