Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Ahoj, rád bych poznal fajn hodnou slečnu nejlépe z Brna a okolí ve věku 18 - 27 let, ale možno i z celé ČR, které by nevadila moje nemoc - schizofrenie. Ty můžes být také s nějakým omezením, nevadí mi to, nemusis se ničeho bát. Je mi 27 let, vystudoval jsem bakalářský program Ekonomika & management v Brně a nyní si hledám práci na zkrácený úvazek. Mezi mé zájmy patří taneční hudba, cestování, filmy, vaření, koncerty, sport. Budu moc rád, když se ozveš, odpovím všem. Michal

Hledám upřímnou duši. K trvalému žití. Já 44/160/69. Praha

Najde se žena chodící o berlích pro trvalý vztah?

Rád bych chtěl trávit volný čas s milím človíčkem.Vánoce se pomalu blíží

Svobodný a bezdětný světlovlasý muž s malým vnitřním postižením hledá slečnu - ženu 30 - 50 let, nejlépe amputářku s úsměvem na tváři a pozitivním přístupem k životu. Ideálně z Prahy a okolí, ale dobří lidé žijí i v Aši a Ostravě, takže bez omezení... Přeji hezký den, Roman.

Jmenuji se Pavel, bydlím v Praze, je mi 52 let, jsem nevidomý, ale plně soběstačný. Hledám hodnou ženu k vážnému seznámení. Mé zájmy jsou příroda,Vaření, filmy, hudba... Pokud chceš žít také pro druhého, tak se mi ozvi.

Lehce telesne postizeny - spatne kotniky, pracujici, sobestacny, samostatne zijici, se srdcem ktere nemam komu dat. Hledam divku s lehkym postizenim nebo se zkusenosti s podobnymi lidmi. Osetrovatelku nepotrebuji. :-) Nejsem princ na bilem koni a nehledam princeznu, na druhou stranu nejsem ani Jan Saudek. ;-)

Ahoj, hledám svou spřízněnou duši, která by mi pomohla to vše unést, hledám dívku či ženu z Liberce a okolí, trpím sf, mimo jiného, ale nyní je to snad stabilizované. Seznamky pro normální asi nejsou pro mě. Mezi mé zájmy patří kino, výlety a hlavně hudba. Už tu mám inzerát po několikáté, ovšem zatím bez odezvy, nebo to nevyšlo. Pro začátek si můžeme napsat a dál se uvidí, tak budu moc rád, když někdo odepíše. Pa ;)

???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.

Invalidní důchodce 35 let 180 cm 88 kg hledá lásku na celý život mám schizofrenii tak napiš na kráse nezáleží