Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Bohužel jsme spolu nežili, nepřivykli jeden druhému, nemáme společné vzpomínky. Teď už jsem na vozíku, odkázaný a nemohoucí. A přece ti možná mohu pomoci, bude-li pomoc vzájemná. Když mi zemřela žena, připadalo mi, že se zbortil svět. Ale nemusí to tak být, když dokážeš zase vytvořit z bytu domov. Nenabízím ubytování jen asistence, ale příjemné soužití kultivované a laskavé ženě. Pokud platí: Myslím, tedy jsem, tak ano, já tady jsem.A můžeme být dva VŠ 62, žijící v RD ve St. Boleslavi. ŘP nutný!

???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.

Obézní 176/105,10 let na antidepresivech,invalidní důchod na deprese,pracuji v chráněné dílně.Mám mindrák,že jsem sám a nejsem atraktivní muž,obtížně se seznamuji, bojím se odmítnutí.Jsem ing.elektro,zcestovalý,citlivý,zranitelný,z donucení filosof, pracuji na sobě (spirituální terapie,intenzivní hledaní v duševním světě). Bydlím sám,mám auto,hezkou zahrádku v Uhříněvsi. Mám rád výlety, povídání, vaření, lenošení i NIC. Zajímám se o auto Tesla. Hledám zabezpečenou dívku z Prahy-mladší než já.

Jsem kluk léčící se s depresemi, úzkostmi a sociální fobií a hledám holku trpící také nějakým psychickým onemocněním, na kamarádství, trávení volného času, lásku a trvalý vztah. Jsem hodně osamělý a uzavřený, kamaráda kupříkladu nemám ani jednoho a společnost opačného pohlaví mi chybí jak psovi drbání, i když se v podstatě ženských bojím. Jinak jsem 35letý kluk, 175cm vysoký, štíhlý, prý pohledný, akorát v té své hlavě to mám trochu pochroumaný. ZN: Blázínek hledá bláznivku. Jsem z Jihlavska.

Rád se seznámím s ženou chodící o holích nebo na vozíku pro společnou cestu životem. Jen vážně prosím.

Ahoj, jsem 32letý svobodný muž bez závazků a hledám hodnou ženu, se kterou bych si rozuměl a nevadila by jí má drobná vada řeči. Jsem vysoký, štíhlý, tmavovlasý muž se zájmy o filmy a hudbu a rád bych poznal pohodovou ženu se smyslem pro humor.

hledam přitelkyni která je klidnější povahy k cestě životem setkáni napoví

Ahoj.jsem obyčejný kluk 25 let, žijící v Praze. Nejsem postižený jako tak, jsem normální snad i s trochu normálním vzhledem. Jen nemohu mít ze zdravotních důvodů sex. Pokud to máš taky tak, popřípadě by ti to nevadilo, tak se ozvi. Jsem jinak dost romantická a citlivá duše. I třeba jen kamarádka by se hodila, na občasně trávený čas nebo společnice na tance, které bych chtel začít dělat. Pokud jsem Tě zaujal, napiš. ?? bye

Ahoj,je mi 26 let, pocházím z Pardubic. Jsem usměvavý, mám rád přírodu, zvířata - především psy, rád chodím na procházky po městě, ale i v přírodě. Rád kreslím a jsem kreativní. Mám rád dobré jídlo a sladkosti a rád bych poznal dívku, která by se mnou chtěla trávit volný čas a sdílet se mnou radosti i starosti.

Hledám holku na vážné seznámení, jmenuji se Kája je mě 36 let a bydlím v Kořenove. Od mala mám dětskou mozkovou obrnu a jsem plném invalidním důchodu. Rád jezdím na kole a chodím na pěší výlety, přes zimu jezdím na běžkách.Zavřít