Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.
Ahoj, samostatný invalida po autonehode - optická vada - hledá ženu, dívku do svého života, jsem soběstačný a mám garsonku, ale neumím žít bez Lásky... Muž 40 let, (vypadám mladší) 168cm a 66kg
Jsem prý sympatický muž, kterému však 10 let chybí dobrý zrak. I přesto však mám co nabídnout – velmi bohaté životní zkušenosti, fantazii, citlivé srdce, klidnou, vyrovnanou povahu a všeobecnou inteligenci. Jsem kuřák, ale nejsem alkoholik. Nehledám atomovou vědkyni, ale citlivou ženu se srdcem na pravém místě a zdravým selským rozumem, nejlépe z Moravy, s řidičským průkazem a případně ochotou změnit svůj životní stereotyp.Města Šumperk a Olomouc vítána.
Ahoj, jmenuji se Láďa a hledám ženu, na vážný vztah. Bydlím sám, v domě s pečovatelskou službou. Mám lehkou formu DMO, ale jsem celkem samostatný. Prosím, ozvi se mi na email a můžeme se potkat a seznámit se.
Už nechci být sám.Hledám vážný vztah.
Fyzicky postižený muž 56 let se špatnou stabilitou tudíž i horší chuzi hledá ženu k soužití a k sestěování. Jsem klidné vyrovnané povahy,nekuřák a abstinent.Žiji sám v bytě,soběstačný, veselý,mám 10 let psa kokra a pár kamarádů.Jsem ochoten přijmout ke mě ženu nebo se ní odstěhovat.Jsem v plném invalidním důchodu.Najdu?
Dobrý den Hledám ženu, která má postižení a má do 50 let, štíhlé , střední postavy a nebojí se znovu začít těšit z každé maličkosti. Ozvi se a neměj obavy, jsme jenom lidé i když každý člověk bere život podle sebe, někdo lehkovážně a někdo upřímně. Jsem pro upřímnost, férovost, úctu, věrnost, pravdomluvnost, cit. Jsem ze Sokolova , nevadí ,že budeš z větší dálky, když to nebude vadit Tobě. Časem se to může vyřešit.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Trutnov
Muž | 37 let
Trutnov
Muž | 42 let
Praha
Muž | 36 let
Louny
Kino
Divadlo
Kolo
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Jsem 36 letý muž, jsem epileptik s vadou řeči, který je sedm let bez záchvatů obyčejný muž, věrný, romantický, upřímný, 172 cm vysoký, štíhlí, bezdětný, rád rekreačně sportuji lyže, kolo, turistika, mezi další zájmy patří fotografování, točení domácí videa, divadlo, kino, cestování, výlety pokud je s kým jít. Hledám ženu či slečnu která by měla mně ráda jaký jsem, samozřejmě budu ji brad jaká bude, z okolí Žatce, Loun, Podbořan, Jirkova, Postoloprt, Lovosic a Chomutova. Jen vážné zájemkyně
stejně to nemá smysl sem cokoli psát
Jsem Aleš, 34 let, 177 cm. VOŠ, VŠ. Hobby cestování, kultura, příroda. Hledám hodnou a inteligentní ženu. Praha a Čechy.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Praha
Muž | 37 let
Trutnov
Muž | 36 let
Louny
Muž | 37 let
Trutnov