Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Jsem malého vzrůstu 125 cenťáků ... nicméně, co nedala příroda do výšky, dala do srdce a hlavy. Hledám slečnu / ženu na zcela nezávazný pokec. Nudit se mnou určitě nebudeš a bát se mě, už určitě ne. Když tak mě vezmeš za flígr a zahodíš :))

Takže na rovinu, v postižení je to napsaný. Nebudu se "vychloubat" že su jinak úplně normální a nemoc na mě nezanechala žádný psychický problém. Určitě víš jak se někteří epileptici chovají, vyjadřují a pod. Foto na mail.

Rád bych se seznámil z holkou k která má hendicap podobný mému DMO, zašli na kafe i pár slov

Ahoj, Hledám Vážný vztah, jsem zdravotní postižení lehké. Jsem neslyšící mám naslouchala a mluvím.

Ahoj, hledám hezkou, hodnou, milou holku- nekuřačku z Brna. Důležité je, abys věděla, že jsem v invalidním důchodě (bez viditelné vady), ale i tak aktivní i pasivní (trenér) sportovec (atletika, karate, ping-pong). Mezi moje další zájmy patří film (sci-fi, romantické) a procházky a menší výlety a taky mám rád zvířata, hlavně pejsky. Filip

Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.

Jmenuji se Jirka a hledám ženu kolem 30 let na vážné seznámení zájmy jízda na kole pc vysílačky internet atd budu rád když mi napíšeš Jirka Značka láska na celý životDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Mělník
Muž | 43 let
Praha
Muž | 57 let
Praha

Mám sociálně úzkostnou poruchu kvůli které se mi ještě nepodařilo seznamit. Jsem stydlivý a napsat je všechno jednodušší. Chtěl bych poznat slečnu nebo ženu na sex. Handicap také nevadí.

Ahoj...hledám hodnou ženu (nejlépe s dítětem) pro společný život...mám zdravotní handicap, bydlím v Uherském Brodě...moje aktuální foto pošlu v odpovědi. Těším se na Tvoji odpověď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 57 let
Praha
Muž | 34 let
Mělník