Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Postižený hledá ji : Různé kategorie : Praha

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Cestování

Jmenuji se Marcel, je mi 43 let a od narození jsem na vozíku = kvadruplegik a bohužel i hůř mluvím, zato pořád. Mojí řeč se naučí každej. Jsem s tím celkem smířenej, pochopil jsem, že tady na světě mám určitou roli, kterou je třeba hrát. Ke štěstí mi chybí holka. Najde se nějaká holčina, kterou bych mohl rezesmívat, trávit s ní volný čas, víkendy, později možná i víc. Nevadí, když na tom budeš podobně jako já. Hlavně bych si přál, abys byla veselá.

Petr jmenuji se, jsem osamocený jako medvěd v lese, je mi 33 let a rád bych poznal nějaký květ. Básně rád píši a hledám nějakou dámskou duši, která by mé básně ráda poslouchala a se mnou na výlety chodila. Rád bych si nejprve s tebou psal a potom tě do kina zval. Důležité je však říci, že jsem po úrazu a chodím s jednou holí. Jsem veselý a rád si povídám, případně píšu. Pokud tě můj inzerát zaujal, budu rád když mi napíšeš.

Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážné seznámení. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.

Jsem optimista, vsestrany, SŠ.Hledam lasku, nehu, uctu, vzajemnou podporu.Sam ze zdravotnich duvodu potrebuji vice odpocivat, zit pohodovym tempem, proto k sobe hLedam Lasku, pohodovou zenu, nejlepe taky zdravotne hendicapovanou.Nevim kde takovou zenu hledat, tak to zkousim tady.Me konicky hudba, prochazky s pejskem, relax, plavani v bazenech, auta, technika, film, dokumenty, koncerty, detsky svet, priroda, kynologie, chalupareni, velka rodina, minulost mam vyresenou, ziji ted, vazim jsi malickosti, dialogu, kavy, Hezky den

SŠ 53/177, svobodný bez závazků, kvůli artróze používající francouzské hole hledá ženu s podobným handicapem, případně které by nevadil můj. Rád se toulám starou Prahou, mám rád starou techniku, poslouchám hudbu mnoha druhů a hodně čtu. V případě zájmu se těším na odpověď:-)

Jsem 42-letý prý pohledný VŠ vysoké atletické postavy. Jsem mírně romantický, tolerantní a upřímný. Mám smysl pro humor i pro zodpovědnost. Hledám milou dívku/ženu pro hezký vztah, které by nevadilo že mám lehčí psych. poruchu. Mezi mé zájmy patří literatura, film, hudba. Rád sportuji : posilovna, běh, turistika. Mám rád zvířata a rád chodím do přírody a ještě radši bych chodil s Tebou a ne sám.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 43 let
Praha

Hezký den. Jsem Honza, 183/73, 56let, modré oči, delší světlejší vlasy, veselé, přátelské a dobrosrdečné povahy. Profesí vychovatel a rockový zpěvák, nyní v i. d., ale stále aktivní. Zájmy jsou od muziky přes literaturu a vaření až po áčkové filmy. Nehledám idol, ale také postiženou ženu, které bych mohl věnovat svoji lásku. Děkuji za pozitivní reakci a budu se těšit. (prosím, jen vážně). Honza.

Hledám nevidomou ženu. Chodíš s bílou holí a nebo s kamarádem vodícím pejskem, tak prosím napiš. Na Tvá písmenka již dlouho čeká Jiří.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 43 let
Praha