Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Postižený hledá ji : Různé kategorie : Praha

hledám ženu na vše příjemné - jsem Praha 9 čm, 47/175/98

apnotik hleda kamaradku a snad i vic. financne zajisteny pohodovy nekurak nepijak nealkoholik 49/175/95

Pohlazení, pomazlení, potěšení z dotyků, ale bez spojení, hledám i nabízím. Jen se občas zahrnovat něhou, tělesně i duševně. Nezáleží jak jiné je tvoje tělo nebo kolik jej cítíš a ovládáš. Dokážu vidět krásu, kde ji jiní přehlíží, a vnímat erotičnost i jen dotyku dvou tváří. Hledám sice jen milenecký, ale rovnocenný vztah dvou dospělých lidí, kteří se budou vzájemně respektovat a chovat k sobě férově a s láskou. PS.Nejsi-li soběstačná, neboj, nebudu mít problém poskytnout ti úkony os. asistence.

Zdravý muž hledá dívku či ženu (18-35 let) s vážnějším a viditelným postižením (vozíček, DMO, amputace, pleny, mentální postižení, Downův syndrom apod.). Nabízím pomoc, péči a dle situace kamarádský, milenecký nebo vážný vztah. Umožní-li to zdravotní stav i založení rodiny.

V dětství zneužívaný a bitý, nedomazlený, trpící impotencí v běžných situacích ale předčasnou ejakulací s nafukovacími a plyšovými hračkami, a občasným pomočováním (hlavně ve stresu a ze studu), hledá chápající laskavou nebo přísnou (či s oběma tvářemi) ženu, ideálně zralého věku (bez omezení). Na partnerku nemám žádné zvláštní nároky, jen aby pro mě a mé postižení měla pochopení. Já jsem tolerantní a submisivní a mám pochopení pro cokoliv. Budu vděčný třeba i za dopisování.

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety

???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.

Hledám kamaráda/ku, který/á by mi pomáhal/a např.chodil/a se mnou na procházky, výlety, povídali jsme si apod.Jmenuji se Michal, je mi 35 let, držitel průkazu osoby ZTP/P, používám sluchadla a také mechanický a elektrický invalidní vozík.Při oblékání a osobní hygieně a přesunech z a na vozík potřebuji pomoc asistenta/ky.Jsem celiatik (alergie na lepek).Jsem normální kluk a tímto, prosím nějakou dobrou duši, která by se chtěla seznámit a pomáhat mi, přičemž by mu nevadil můj zdravotní hendikep.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 41 let
Liberec
Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety

Původně jsem si předsevzal: dokud se neožením, má tělesná váha musí zůstat jak snesitelný lunt, manželka teprve může z ní učinit nepřijatelný hunt. Což o to, svatba - časem vyjde, nevyjde, uvidí se, v poho. Jenže: lunt už sem tam a hunt víc a více vystrkuje růžky. Čili chtělo by to chytrou poradkyni, která by mě zhu...morem ještě víc rozm...rekonvalescenční formou přenesla do přijatelné podoby tělesné schránky. Toť idea jednoho nekoukavého, svobodného bystrovočka.

Jsem Aleš, 34 let, 177 cm. VOŠ, VŠ. Hobby cestování, kultura, příroda. Hledám hodnou a inteligentní ženu. Praha a Čechy.

Zdravý muž hledá postiženou slečnu či ženu. Rád se budu starat, pomáhat. Vítán je vozíček, pleny nebo třeba mentální postižení.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 43 let
Praha