Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Je mi 33 let, mám lehké mentální postižení (LMD). Hledám holku, která by se mnou chodila na vycházky, na zmrzlinu, do kina a později i více.

Rád navážu vážný vztah s postiženou ženou nad 50 let. Vzájemné pochopení, pomoc a tolerance.Láska?

Všestranně aktivní vdovec hledá ženu pro vše krásné. Jsem soběstačný, zajištěný, jezdím na chatu, vařím, pracuji, opravují, vychoval jsem dceru...nehledám pečovatelku, ale lásku. Jsem nevidomý, preferuji komunikaci telefonem, i když jinak internet zvládám. Čekám na Tebe, tak odhoď předsudky a napiš - Petr.

Ahoj, jmenuji se Tomáš a mám Sociální fóbii, ve zkratce - působím uzavřený, introvertní a většinou se pobytu ve společnosti spíš vyhýbám. Touto cestu se zkouším seznámit, hledám holku na spol. trávení času (ať už formou výletů, sportu a nebo procházek v parku), měla bys chtít taky vztah a být z mého okolí. Nezáleží mi na tom jak vypadáš a ne, neznamená to že jsem automaticky škaredý, hledám citlivou inteligentní holku se smyslem pro humor, důležité je pro mě to co má uvnitř.

Ahoj, hledám kamarádku, přítelkyni.

Jmenuji se Honza. Jsem tělesně postižený. Jsem abstinent a nekuřák. Jsem pracující. Jsem z Brna. Mám poškozenou levou nohu. Mám smysl pro humor. Miluji divadlo. Je mi 39 let. Moje zájmy počítače, počítačové hry, historie počítačů, DVD filmy, angličtina a němčina, internet, animované filmy, MZK.

Ahoj, jsi taky pohybově postižená a chybí ti osobní kontakt? Tak napiš a krásně se pomilujeme. 186/90/VšDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Mělník
Muž | 58 let
Praha
Muž | 38 let
Žatec
Muž | 30 let
Havířov

Tak si tak říkám, že už být sám v padesáti není to pravé.Tak to zkusím tady. Mám práci, koníčky, domov a taky zdravotní hendikep.Pokud máš také zdravotní problémy a odvahu se mi ozvat, tak to semnou riskni.

Jmenuji se Jirka a hledám ženu kolem 30 let na vážné seznámení zájmy jízda na kole pc vysílačky internet atd budu rád když mi napíšeš Jirka Značka láska na celý život

Mám sociálně úzkostnou poruchu kvůli které se mi ještě nepodařilo seznamit. Jsem stydlivý a napsat je všechno jednodušší. Chtěl bych poznat slečnu nebo ženu na sex. Handicap také nevadí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Praha
Muž | 35 let
Mělník
Muž | 38 let
Žatec
Muž | 30 let
Havířov