Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Postižený hledá ji : Různé kategorie : Praha

Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.

Pohlazení, pomazlení, potěšení z dotyků, ale bez spojení, hledám i nabízím. Jen se občas zahrnovat něhou, tělesně i duševně. Nezáleží jak jiné je tvoje tělo nebo kolik jej cítíš a ovládáš. Dokážu vidět krásu, kde ji jiní přehlíží, a vnímat erotičnost i jen dotyku dvou tváří. Hledám sice jen milenecký, ale rovnocenný vztah dvou dospělých lidí, kteří se budou vzájemně respektovat a chovat k sobě férově a s láskou. PS.Nejsi-li soběstačná, neboj, nebudu mít problém poskytnout ti úkony os. asistence.

Jsem samostatný muž zajímající se o kulturu, hudbu, architekturu a rád bych pro sdílení zajmů potkal věkově přiměřenou partnerku. Můžeš mít vadu chůze či jiné postžření. Svoji fotku pošlu při kontaktu, nechci ady tady byla.

Hezký den. Jsem Honza, 183/73, 56let, modré oči, delší světlejší vlasy, veselé, přátelské a dobrosrdečné povahy. Profesí vychovatel a rockový zpěvák, nyní v i. d., ale stále aktivní. Zájmy jsou od muziky přes literaturu a vaření až po áčkové filmy. Nehledám idol, ale také postiženou ženu, které bych mohl věnovat svoji lásku. Děkuji za pozitivní reakci a budu se těšit. (prosím, jen vážně). Honza.

Hledám štíhlou invalidní kamarádku pro občasné chvilky ve dvou. Jestli máš málo příležitostí pro milování, pomazlení, výlety čí procházky, posezení u vína, čaje a jsi sama, tak Tě rád poznám. Rozvedený, SŠ, 183cm, 95kg, krátké hnědé vlasy, strniště, brýle. Praha a okolí.

Hledam zenu/divku s vadou chuze, amputace.Ja prazak, 40 let, se zajmy o kulturu, cestovani.

Zdravý muž hledá dívku či ženu (18-35 let) s vážnějším a viditelným postižením (vozíček, DMO, amputace, pleny, mentální postižení, Downův syndrom apod.). Nabízím pomoc, péči a dle situace kamarádský, milenecký nebo vážný vztah. Umožní-li to zdravotní stav i založení rodiny.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Praha
Muž | 43 let
Praha
Muž | 34 let
Mělník

Rád bych našel ženu, které by nevadilo, že mám velkou slabost pro nafukovací panenky, zvířátka a plyšáky. Na věku, postavě apod. mi nezáleží, jen na pochopení. Už nechci partnerku před kterou bych musel své potřeby tajit a přetvařovat se. Na oplátku nabízím pochopení pro cokoliv z tvé strany. Kuba.

Introvertní melancholik nemá jednoduché seznamování, ale třeba se ke mě některá žena hodí a bude nám spolu lépe.

Dobrý den, hledám jakoukoliv pomoc k postižené 9leté holčičce. Nejde o odbornou práci, víceméně hlídání, jídlo, procházka, hraní. Letní prázdniny, ale i déle dle domluvy. Vše je na domluvě. Je to malá obec Jemníky na Kladensku, v době hlídání samostatná bytová jednotka k dispozici. Dceru mám na střídavou péči týden a týden. Jestli o někom hodnem náhodou víte, předejte prosím kontakt.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 57 let
Praha
Muž | 34 let
Mělník