Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Postižený hledá ji : Různé kategorie : Praha

Hledám ženu drobné postavy, s menší vrozenou nebo získanou tělesnou vadou, která zůstala sama a také by to chtěla změnit.
Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážné seznámení. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.
Ahoj,hLedam Lasku,at zenu zdravou ci s handicapem.Mam fungujici vztahy s rodinou,se svymi detmi,mam pejska,ziji normaLnim zivotem,jen potrebuji pomaLejsi zivotni tempo.Mam sve bydLeni zajmy,konicky,vim co je duLezite.Laska,vzajemna pomoc,diaLg,spoLecny cas,ucta.Ted k me nemoci je z obLasti dusevni.Pokud s tim nemas probLem,nevadi ti to.Budu rad,kdyz mne napiaes.Chybi mi bLizkost Lidska.Hezky den.
Pohlazení, pomazlení, potěšení z dotyků, ale bez spojení, hledám i nabízím. Jen se občas zahrnovat něhou, tělesně i duševně. Nezáleží jak jiné je tvoje tělo nebo kolik jej cítíš a ovládáš. Dokážu vidět krásu, kde ji jiní přehlíží, a vnímat erotičnost i jen dotyku dvou tváří. Hledám sice jen milenecký, ale rovnocenný vztah dvou dospělých lidí, kteří se budou vzájemně respektovat a chovat k sobě férově a s láskou. PS.Nejsi-li soběstačná, neboj, nebudu mít problém poskytnout ti úkony os. asistence.
Svobodný SŠ bez závazků, vzhledem k artróze používající francouzské hole, hledá partnerku, která je na tom podobně. Rád jezdím na výlety, toulám se Prahou a okolím, navštěvuji koncerty a hodně čtu. Nevadí?:-) Těším se na odpověď:-)
Zdravý muž hledá dívku či ženu (18-35 let) s vážnějším a viditelným postižením (vozíček, DMO, amputace, pleny, mentální postižení, Downův syndrom apod.). Nabízím pomoc, péči a dle situace kamarádský, milenecký nebo vážný vztah. Umožní-li to zdravotní stav i založení rodiny.
V dětství zneužívaný a bitý, nedomazlený, trpící impotencí v běžných situacích ale předčasnou ejakulací s nafukovacími a plyšovými hračkami, a občasným pomočováním (hlavně ve stresu a ze studu), hledá chápající laskavou nebo přísnou (či s oběma tvářemi) ženu, ideálně zralého věku (bez omezení). Na partnerku nemám žádné zvláštní nároky, jen aby pro mě a mé postižení měla pochopení. Já jsem tolerantní a submisivní a mám pochopení pro cokoliv. Budu vděčný třeba i za dopisování.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Havířov
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 38 let
Trutnov
Muž | 38 let
Trutnov
Muž | 43 let
Praha
Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.
Hledám kamaráda/ku,který/á by mi pomáhal/a např.chodil/a se mnou na procházky,výlety,povídali jsme si apod.Jmenuji se Michal,je mi 35 let,držitel průkazu osoby ZTP/P,používám sluchadla a také mechanický a elektrický invalidní vozík.Při oblékání a osobní hygieně a přesunech z a na vozík potřebuji pomoc asistenta/ky.Jsem celiatik (alergie na lepek).Jsem normální kluk a tímto,prosím nějakou dobrou duši,která by se chtěla seznámit a pomáhat mi, přičemž by mu nevadil můj zdravotní hendikep.
Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Původně jsem si předsevzal: dokud se neožením, má tělesná váha musí zůstat jak snesitelný lunt, manželka teprve může z ní učinit nepřijatelný hunt. Což o to, svatba - časem vyjde, nevyjde, uvidí se, v poho. Jenže: lunt už sem tam a hunt víc a více vystrkuje růžky. Čili chtělo by to chytrou poradkyni, která by mě zhu...morem ještě víc rozm...rekonvalescenční formou přenesla do přijatelné podoby tělesné schránky. Toť idea jednoho nekoukavého, svobodného bystrovočka.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Trutnov
Muž | 43 let
Praha
Muž | 59 let
Havířov
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 38 let
Trutnov