Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Postižený hledá ji : Různé kategorie : Praha

Jsem optimista, vsestrany, SŠ.Hledam lasku, nehu, uctu, vzajemnou podporu.Sam ze zdravotnich duvodu potrebuji vice odpocivat, zit pohodovym tempem, proto k sobe hLedam Lasku, pohodovou zenu, nejlepe taky zdravotne hendicapovanou.Nevim kde takovou zenu hledat, tak to zkousim tady.Me konicky hudba, prochazky s pejskem, relax, plavani v bazenech, auta, technika, film, dokumenty, koncerty, detsky svet, priroda, kynologie, chalupareni, velka rodina, minulost mam vyresenou, ziji ted, vazim jsi malickosti, dialogu, kavy, Hezky den

Jsem 42-letý prý pohledný VŠ vysoké atletické postavy. Jsem mírně romantický, tolerantní a upřímný. Mám smysl pro humor i pro zodpovědnost. Hledám milou dívku/ženu pro hezký vztah, které by nevadilo že mám lehčí psych. poruchu. Mezi mé zájmy patří literatura, film, hudba. Rád sportuji : posilovna, běh, turistika. Mám rád zvířata a rád chodím do přírody a ještě radši bych chodil s Tebou a ne sám.

Pohlazení, pomazlení, potěšení z dotyků, ale bez spojení, hledám i nabízím. Jen se občas zahrnovat něhou, tělesně i duševně. Nezáleží jak jiné je tvoje tělo nebo kolik jej cítíš a ovládáš. Dokážu vidět krásu, kde ji jiní přehlíží, a vnímat erotičnost i jen dotyku dvou tváří. Hledám sice jen milenecký, ale rovnocenný vztah dvou dospělých lidí, kteří se budou vzájemně respektovat a chovat k sobě férově a s láskou. PS.Nejsi-li soběstačná, neboj, nebudu mít problém poskytnout ti úkony os. asistence.

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety

???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety

Původně jsem si předsevzal: dokud se neožením, má tělesná váha musí zůstat jak snesitelný lunt, manželka teprve může z ní učinit nepřijatelný hunt. Což o to, svatba - časem vyjde, nevyjde, uvidí se, v poho. Jenže: lunt už sem tam a hunt víc a více vystrkuje růžky. Čili chtělo by to chytrou poradkyni, která by mě zhu...morem ještě víc rozm...rekonvalescenční formou přenesla do přijatelné podoby tělesné schránky. Toť idea jednoho nekoukavého, svobodného bystrovočka.

Dobry den, mam po urazu mensi zdravotni problemy, tykajici se chuze a mluveneho projevu.Za pripadny zajem velmi dekuji.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 41 let
Liberec