Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie : Praha

Ahojky :) Jmenuju se Lukáš je mi 27 let.Jsem normální, hodný, věrný fajn klučina se srdcem na pravém místě a hledám normální, hodnou, věrnou fajn holčinu na vážný vztah :) Mé zájmy jsou sport, příroda, výlety, zvířata :)

Rád se seznámím se slečnou z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený a jsem aktivní člověk. Těším se na milou odpovědˇ.

Muz, SŠ s handicapem rad pozna rozumnou zenu, jenz ma zdravotni problemy. Ve dvou se to lepe tahne. Vzajemna ucta je zaklad.

Pohlazení, pomazlení, potěšení z dotyků, ale bez spojení, hledám i nabízím. Jen se občas zahrnovat něhou, tělesně i duševně. Nezáleží jak jiné je tvoje tělo nebo kolik jej cítíš a ovládáš. Dokážu vidět krásu, kde ji jiní přehlíží, a vnímat erotičnost i jen dotyku dvou tváří. Hledám sice jen milenecký, ale rovnocenný vztah dvou dospělých lidí, kteří se budou vzájemně respektovat a chovat k sobě férově a s láskou. PS.Nejsi-li soběstačná, neboj, nebudu mít problém poskytnout ti úkony os. asistence.

Občas únava občas ne :-) Hledám kamarádku na kulturu, cokoliv a třeba si budeme rozumět. Nejsem v id, nekuřák, nealkoholik, pohodový, 49/175/98 Praha, ale vzdálenost není rozhodující.

Jsem malého vzrůstu 125 cenťáků ... nicméně, co nedala příroda do výšky, dala do srdce a hlavy. Hledám slečnu / ženu na zcela nezávazný pokec. Nudit se mnou určitě nebudeš a bát se mě, už určitě ne. Když tak mě vezmeš za flígr a zahodíš :))

Ahoj, hledám hodnou nezadanou introvertní kamarádku na dlouhodobé dopisování nejen o našich potížích, v případě vzájemných sympatií později i setká(vá)ní. Jsem socfobik, ale nějakou cestu jsem už ušel, a navázání přátelství s hodnou a milou holkou podobného ražení by bylo fajn. Samota je zlá, bydlím s nemocnou mamkou, společnost nám dělá terapeutický kocourek Kubík. Ale není to ono, rád poznám milou sympatickou holku, se kterou bychom si byli vzájemnou vrbou a možná i víceDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Rakovník
Muž | 35 let
Mělník
Muž | 58 let
Praha
Muž | 30 let
Havířov

Ahoj. Pražák hledá ženu nejlépe amputářku a nebo na voziku z celé ČR. Na věku nezáleží. Důležité je, jak jsi dva lidé rozumí a né na věku a na postižení. Krásný den přeje Jirka.

Rád navážu vážný vztah s postiženou ženou nad 50 let. Vzájemné pochopení, pomoc a tolerance.Láska?

Jsem sympatický mimozemšťan a hledám sympatickou mimozemšťanku pro společnou cestu raketou na Mars. Technická poznámka: z rakety nelze za letu vystoupit, takže spolu budeme muset zestárnout. A teď trochu civilněji. Jsem pětatřicetiletý muž v částečném invalidním důchodu kvůli epilepsii. Zároveň pracuji jako novinář. Hledám ženu ve věkovém rozmezí cca 20 - 40 let z Prahy a blízkého okolí. Ideálně také v ID nebo jinak nemocná.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Rakovník
Muž | 58 let
Praha
Muž | 38 let
Žatec
Muž | 30 let
Havířov