Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Postižený hledá ji : Různé kategorie : Praha

Hezký den. Jsem Honza, 183/73, 56let, modré oči, delší světlejší vlasy, veselé, přátelské a dobrosrdečné povahy. Profesí vychovatel a rockový zpěvák,nyní v i. d., ale stále aktivní. Zájmy jsou od muziky přes literaturu a vaření až po áčkové filmy. Nehledám idol, ale také postiženou ženu, které bych mohl věnovat svoji lásku. Děkuji za pozitivní reakci a budu se těšit. (prosím, jen vážně). Honza.
Hledám kamarádku po amputaci 48/175/98 Praha
Hledám nevidomou ženu. Chodíš s bílou holí a nebo s kamarádem vodícím pejskem, tak prosím napiš. Na Tvá písmenka již dlouho čeká Jiří.
Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážné seznámení. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.
hledám ženu na vše příjemné - jsem Praha 9 čm, 47/175/98
apnotik hleda kamaradku a snad i vic. financne zajisteny pohodovy nekurak nepijak nealkoholik 49/175/95
Pohlazení, pomazlení, potěšení z dotyků, ale bez spojení, hledám i nabízím. Jen se občas zahrnovat něhou, tělesně i duševně. Nezáleží jak jiné je tvoje tělo nebo kolik jej cítíš a ovládáš. Dokážu vidět krásu, kde ji jiní přehlíží, a vnímat erotičnost i jen dotyku dvou tváří. Hledám sice jen milenecký, ale rovnocenný vztah dvou dospělých lidí, kteří se budou vzájemně respektovat a chovat k sobě férově a s láskou. PS.Nejsi-li soběstačná, neboj, nebudu mít problém poskytnout ti úkony os. asistence.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 41 let
Liberec
Svobodný SŠ bez závazků, vzhledem k artróze používající francouzské hole, hledá partnerku, která je na tom podobně. Rád jezdím na výlety, toulám se Prahou a okolím, navštěvuji koncerty a hodně čtu. Nevadí?:-) Těším se na odpověď:-)
Zdravý muž hledá dívku či ženu (18-35 let) s vážnějším a viditelným postižením (vozíček, DMO, amputace, pleny, mentální postižení, Downův syndrom apod.). Nabízím pomoc, péči a dle situace kamarádský, milenecký nebo vážný vztah. Umožní-li to zdravotní stav i založení rodiny.
V dětství zneužívaný a bitý, nedomazlený, trpící impotencí v běžných situacích ale předčasnou ejakulací s nafukovacími a plyšovými hračkami, a občasným pomočováním (hlavně ve stresu a ze studu), hledá chápající laskavou nebo přísnou (či s oběma tvářemi) ženu, ideálně zralého věku (bez omezení). Na partnerku nemám žádné zvláštní nároky, jen aby pro mě a mé postižení měla pochopení. Já jsem tolerantní a submisivní a mám pochopení pro cokoliv. Budu vděčný třeba i za dopisování.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 43 let
Praha