Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Ahoj, neměl jsem tady už být, ale ouha, jsem tady a mám na milování hroznou chuť. Postižení nejde viditelně ani komunikačně poznat. Mám pořád chuť a delší :-) výhodu.

Ráda plaveš? Jsi sportovnější postavy? Akceptuješ kluka se SCA? Pak se můžeme sejít.

Ahoj, jsem nevidomý a hledám ženu k vážnému seznámení. Jsem z olomouce Rád vařím, rád čtu a cestuju. Jsem klidné povahy. Nejdůležitější je pro mě spokojenost protějšku. Rád se o někoho starám. Mám práci co mě baví a rád bych to vše s někým sdílel. Miluju dlouhé procházky, dobré jídlo a dobrou kávu.

Přivítám partnerku pro společný život, cestování, zábavu i povinnosti. Mám vadu stavby těla (oblast břicha, zad) a vadu chrupu. Neomezuje mě to v běžném životě.

Ahoj, já 40 let svobodný, nezadaný, bez závazků.Hledám ženu k vážnému seznámení které by nevadila moje nemoc.Jsem v pl.in důchodu.Jsem hodný a pracovitý muž.

Hledám nejlépe tělesně postiženou dívku, ženu (není podmínkou), protože i já mám polochromou nohu. Vyšel jsem s ní Lysou horu, Praděd... Ale napadám na ni a chodím o holi. Moje zájmy jsou turistika, fotografie, píšu a čtu poezii, chodím do divadla a moc rád na dobrou kávu. Jsem nenapravitelný romantik a muž jedné ženy. Když odepíšeš, složím báseň jen pro tebe. S nadějí tvůj Petr .

Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 57 let
Praha
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 43 let
Praha

Hledám spřízněnou duši s poruchou autistického spektra.

Hledám a nic žádná se neozvala jsem mladí hodný věrný ale žádná nehledá jen lásku

Ahoj. Pražák hledá ženu nejlépe amputářku a nebo na voziku z celé ČR. Na věku nezáleží. Důležité je, jak jsi dva lidé rozumí a né na věku a na postižení. Krásný den přeje Jirka.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Praha
Muž | 43 let
Praha
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 43 let
Praha