Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Najdu na této seznamce mladou ženu do 43 let které by nevadilo že jsem asexuál nebo je na tom podobně z Olomouce a okolí.Pokud tady někde jsi budu rád za odpověd.Mně je 42 let a jsem štíhlé postavy.

Ahojky, hledám svou spřízněnou duši, co by mě brala takového, jaký jsem. Jsem silný introvert, povahou melancholik, trpící sociální fobií. Život je jeden, je mi už 30 a zatím jsem se stále nenašel. Úplně odepsaný však nejsem, pracuji a v rámci možností se snažím žít, ale ve dvou se to lépe táhne. Samota je zlá. Moje zájmy jsou hudba, filmy, psaní básní, sauna, čajovna, výlety a tak. Hledám slečnu či ženu z Liberce a okolí. Budu rád za každou reakci. Pa ;)

Ahoj, hledám hodnou nezadanou introvertní kamarádku na dlouhodobé dopisování nejen o našich potížích, v případě vzájemných sympatií později i setká(vá)ní. Jsem socfobik, ale nějakou cestu jsem už ušel, a navázání přátelství s hodnou a milou holkou podobného ražení by bylo fajn. Samota je zlá, bydlím s nemocnou mamkou, společnost nám dělá terapeutický kocourek Kubík. Ale není to ono, rád poznám milou sympatickou holku, se kterou bychom si byli vzájemnou vrbou. Pěkný den přeje Vláďa.

Najde se tu na psaní či zavolání a těšení se na sns co potěší, povídání o všem možném i nemožném A chce vyjít ze stereotypu tak napiš, jsem ve vztahu a zatím na tom nemíním nic měnitmm

Hledám kamaráda/ku, která by se mnou chodila na procházky, výlety, povídali jsme si apod…. Jmenuji se Michal, je mi 37 let držitel průkazu osoby ZTP/P, používám sluchadla a také mechanický a elektrický invalidní vozík. Rád cestuji. Zajímá mne PC, nekouřím, alkohol nepiji. Bydlím s rodiči v bezbariérovém RD - Pacov (kraj vysočina okres Pelhřimov). Tímto, prosím nějakou dobrou duši, která by se chtěla seznámit, přičemž by jí nevadil můj zdravotní hendikep.

Hledám kamaráda/ku, která by se mnou chodila na procházky, výlety, povídali jsme si apod…. Jmenuji se Michal, je mi 37 let držitel průkazu osoby ZTP/P, používám sluchadla a také mechanický a elektrický invalidní vozík. Rád cestuji. Zajímá mne PC, nekouřím, alkohol nepiji. Bydlím s rodiči v bezbariérovém RD - Pacov (kraj vysočina okres Pelhřimov). Tímto, prosím nějakou dobrou duši, která by se chtěla seznámit, přičemž by jí nevadil můj zdravotní hendikep. Kontakt SMS zprávu na mobil č.

Hledám hodnou holku které by nevadilo že mám Aspergerův syndrom. Zajímám se o zvířata, počítačové hry, Bojové sporty, Automobilové závody. Hledám holku která by semnou byla už navždy, nechci v budoucnu mít děti.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Havířov

Zdravím. Nevím zdá mám šanci, ze mi některá z vás odepíše, ale přesto jsem si řekl že za pokus nic nedám. Jsem obyčejný kluk na vozíku, který už roky hledá ten pomyslný kousek štěstí. Jestli jsi ta, které nevadí vše co jsem tu napsal, budu moc rád, když se právě ty ozveš. Budu se těšit. S uctou a přáním hezkého dne zdraví Honza.

Pohlazení, pomazlení, potěšení z dotyků, ale bez spojení, hledám i nabízím. Jen se občas zahrnovat něhou, tělesně i duševně. Nezáleží jak jiné je tvoje tělo nebo kolik jej cítíš a ovládáš. Dokážu vidět krásu, kde ji jiní přehlíží, a vnímat erotičnost i jen dotyku dvou tváří. Hledám sice jen milenecký, ale rovnocenný vztah dvou dospělých lidí, kteří se budou vzájemně respektovat a chovat k sobě férově a s láskou. PS.Nejsi-li soběstačná, neboj, nebudu mít problém poskytnout ti úkony os. asistence.

Ahoj. Sympatický, inteligentní s hendikepem hledá milou dívku, či ženu se srdcem na správném místě. Takovou, která má ráda upřímnost a toleranci. Takovou, která je vděčná za každou hezkou chvilku, kterou prožila. Rád chodím do kina, rád čtu...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Havířov