Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Muž 57 let již 6 let v id hledá ženu co má ráda kulturu, krátké procházky má ráda pejska.Je čistotná a bez dluhu.Mám rád i sledování tv a karetní hru žolíky.11 let si držím doma psa kokra.Rád byh našel soužití s ženou z 50 km okolí Prahy.Jsem rozvedený nekuřák 172 cm vysoký střední postavy a dobrácké povahy.Miluji mazlení, společné snídaně a žiji sám ve městě.

Je mi 33 let, mám lehké mentální postižení (LMD). Hledám holku, která by se mnou chodila na vycházky, na zmrzlinu, do kina a později i více.

Rád navážu vážný vztah s postiženou ženou nad 50 let. Vzájemné pochopení, pomoc a tolerance.Láska?

Ahoj, hledám svou spřízněnou duši, co by mě brala takového, jaký jsem. Jsem již delší dobu stabilizován, pracuji, ovšem s "normálními" lidmi si nemám téměř co říci. Jsem rozpolcený, trpící i sociální fobií, ale alespoň nějaká sociální interakce je zkrátka potřeba. S tím, že nebudu poustevníkem, jsem se už smířil. Byl bych moc rád, kdyby se někdo ozval. Pa ;)

Hledá se upřímná, tolerantní a pohodová slečna. Jsem Marek, je mi 33 let. Bydlím v Mikulově. Jsem upřímný, tolerantní a umím i naslouchat druhým. Dále mám rád cestování, posezenís přáteli, kino, divadlo, koncerty. Budu rád, když napíšeš. Čas ukáže, co z toho bude.

Milá slečno-ženo se srdcem na správném místě.Dřív mi nešlo sbližování s ženami.Rád zde najdu ženu s hendykepem třeba na vozíku nebo nevidomou.Já mám malý hendykep.Chci Ti pomáhat(mám sílu a zdravé záda).Máš ráda dobré jídlo, humor, audioknihy, hudbu, filmy?Miluju horkou vanu, podzimní procházky, práci na zahradě.Mám přátele, ale vadí mi, že mne doma nikdo nečeká a nevítá.Přeju si partnerku a děti na jednoduchý život v Olomouci nebo blizko na vesnici. Vím, že tu někde jsi. Nejsem Zlobr. Ozvi se mi.

Hledám pro svého kamaráda 55/188 (nekuřák s lehčím postižením) ženu, s handikepem, která je nekuřačka a sama a uvítala by do budoucna hezký vztah. Na dalším se domluvíte už spolu, napište váš email, předám ho.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Praha
Muž | 34 let
Mělník

ahoj neznáma najde se tu prima holčina kolem mostu a Litvínova nejlépe romku s lehčím postižením sem moc hodný a věrný

Upřímný a milý muž hledá nezadanou ženu kolem 35let s poruchou hybnosti, chodící o berlích nebo bez nich(třeba i s amputací ruky). Usměvavou, chodící ráda do parku nebo příměstské přírody.Jako společnici do kina, do kavárny.Běžné postavy.Zajímám se o zdravou výživu, luštím křížovky, hraju karty, Člověče nezlob se.Jsem svobodný.Alkohol téměř nepiju(občas mne ukecají na 1 štamprli, ale nechodím na oslavy každý měsíc :-) ).Mám poruchu soustředění. Budoucnost ukáže, co mezi náma vznikne.Olomouc a okolí

Naučím se znakovou řeč, pokud spolu budem rádi trávit čas. Čeština je prý těžká, ale zkusíme si psát. Zajdem do kavárny, do skleníků Botanické zahrady nebo do muzea? Pokud máš dítě, budu mu kamarádem. Líbí se mi v přírodě, filmy, knihy. Bydlím v bytě, ale rád pracuju rukama ve volném čase nebo se projdu(proběhnu). Chybí mi partnerské sdílení i obejmutí. Jen Olomouc a blízké vesničky.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Mělník
Muž | 57 let
Praha