Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Hudba
Vaření

Ahoj. Pokukuji po nějaké kamarádce, jen tak, třeba na pokec, abych nebyl sám. Handicapy: Prodělal jsem selhání srdce, počůrávám se (moc ne), obezita a momentálně mírnou dušnost. Klady: Řadu let nekouřím a jsem totální abstinent. Používám selský rozum, jsem srandista a jsem chápající, nesobecký typ. Vnitřně jsem úplně v pohodě :-) Jestli chceš poznat pohodového, netuctového muže, tak teď máš možnost ..

K vážnému seznámení hledám ženu, která nemá mammy.

Hledám opravdový, pevný vztah založený na duvěře a upřímnosti, citu a lásce, v dobrém i zlém. Mám špatný zrak, jsem kuřák, ale také mám odvahu začít znovu a spoustu životních zkušeností, vím přesně co chci. Handikap nevadí, pouze absence zdravého selského rozumu a citu.

Ahojky, Jeden romantik a pohodář hledá vážný vztah

Hledám milou a hodnou slečnu na vážné seznámení. Jsem dobrý společník, který nezkazí žádnou legraci, jsem společensky založený s optimistickým přístupem k životu, ale zároveň i zodpovědný muž s dobrým vychováním.

Pravoslavně, umírněně věřící bezdětný kluk ve věku 44 let, 185 cm vysoký, štíhlý, ve volném čase spisovatel příběhu, který se odehrává 500 let v budoucnosti v druhé části Galaxie, hledá milou, hodnou, věrnou, férovou holku kolem 40 let. I když věk je irelevantní. A hezkou, to pro mě znamená vysokou, štíhlou, s příjemným obličejem a kratšími vlasy. Doufám, že takovou najdu i v Praze, když ne v Galaxii. Můžeš být i původem cizinka z východu, i trošku zraněná. Zlatokopky ignoruju.

Ahojjj.. ahooj, nekouřím, skoro nepiju , Je mi 16 let a snažím se být tak nějak normální, protože dnešní doba není s lidmi v mém věku moc dobrá .... hledám nejakou hodnou dívku na seznámení a rád s ní budu chodit volat . Tak neváhej a pišDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Žatec
Muž | 30 let
Havířov

Ahoj, hledám hodnou nezadanou introvertní kamarádku na dlouhodobé dopisování nejen o našich potížích, v případě vzájemných sympatií později i setká(vá)ní. Jsem socfobik, ale nějakou cestu jsem už ušel, a navázání přátelství s hodnou a milou holkou podobného ražení by bylo fajn. Samota je zlá, bydlím s nemocnou mamkou, společnost nám dělá terapeutický kocourek Kubík. Ale není to ono, rád poznám milou sympatickou holku, se kterou bychom si byli vzájemnou vrbou.

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj Jmenuji se Adam bude mi 38 let, jsem 172 cm vysoký, štíhlé postavy, normální veselý muž, upřímný, bezdětný, hodný, epileptik ale už bez záchvatů, prý sympatický, rád rekreačně sportuji lyže, kolo, turistika, plavání, další zájmy největší záliba fotografování točení videa rodinné sešlostí a podobně, kino, divadlo, výlety, cestování, pokud je s kým jít či jezdit, hledám ženu s podobnými zájmy, z okolí Žatce, Loun, Postoloprt, Podbořan, Jirkova, Mostu, Chomutova, Lovosic, ozvu se vám všem

Ahoj, najdu tu kamarádku s podobným handicapem z Prahy či blízkého okolí na občasné výlety, procházky nebo popovídání? Jsem nedoslýchavý, ale mluvím a odezírám. Mezi mé záliby patří turistika, příroda, zvířata, četba a sport.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Žatec
Muž | 30 let
Havířov