Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Ahoj ve spolek , našla by se tu nějaká v sympaťanda pro mě ?Můžeme si nějakou dobu psát ale přednost dávám osobnímu setkání to jistě napoví více :-) Jsem mobilní tak mi pár kilometrů nebude dělat velký problém tedy pokud to nebude přes půl republiky.Jestli máš děti není to pro mě překážka . Jsem sice nějakou dobu na vozíčku ale zcela normální, takže žádná velká věda to není . Ozveš se ?????

Ahoj, jsem Vladimír z Mikulova na Moravě, je mi 34 let a jsem nevidomý. Protože bydlím sám, jsem celkem soběstačný co se týká domácnosti. Jen na nákupy nebo vyřizování na úřadech a k lékaři potřebuji doprovod. Jsem schopný si sám uvařit, zvládnu i úklid, naučil jsem se ovládat pračku i sušičku. Ale samota je zlá, toužím po dívce, které by moje postižení nevadilo. Ze zálib bych uvedl vaření, cestování, poslouchání hudby.

Rád se seznámím se slečnou z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený a jsem aktivní člověk. Těším se na milou odpovědˇ.

Ahoj, Hledám Vážný vztah, jsem zdravotní postižení lehké. Jsem neslyšící mám naslouchala a mluvím.

zdravím, já 31-let nevidomí z Brna, hledám slečnu na dopisování - časem možná i víc. nevidím smyslu moc psat tady o svoje zájmy - jsou různorodé, zaleží na společné řeči, hlavním prvkem které vždy je slušný začátek.

Jsem malého vzrůstu 125 cenťáků ... nicméně, co nedala příroda do výšky, dala do srdce a hlavy. Hledám slečnu / ženu na zcela nezávazný pokec. Nudit se mnou určitě nebudeš a bát se mě, už určitě ne. Když tak mě vezmeš za flígr a zahodíš :))

Je mi 33 let, mám lehké mentální postižení (LMD). Hledám holku, která by se mnou chodila na vycházky, na zmrzlinu, do kina a později i více.