Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Ahoj, neměl jsem tady už být, ale ouha, jsem tady a mám na milování hroznou chuť. Postižení nejde viditelně ani komunikačně poznat. Mám pořád chuť a delší :-) výhodu.

Čus, normál by řekl že trpím, ale já netrpím, prostě mám aspergerův syndrom....Koho hledám je psáno v mých dalších inzerátech a dodávám-musíš chápat, že moje zájmy jsou dost okrájené, zase jsem dost tolerantní k "úchylkám" druhých, vlastně by mne i zajímaly pokud by se nejednalo o střílení do zvířat a jiné násilnické aktivity, je jedno jakým směrem jsi ujetá...Ale hlavně ujetá, chápavá, vysoce inteligentní, ...Opakuju se.Ty odkudkoliv.Kdo chce, hledázpůsoby, kdo nechce, hledá důvody.Jsi na řadě!Povídej!M.

hledám ženu na vše příjemné - jsem Praha 9 čm, 47/175/98

Rád poznám ženu, která je úpřimná, milá, na nic si nehraje a může mít klidně ratolesti :-), nejlépe z ol.kraje, ale kdo ví, akorát nemám auto

Ahoj...hledám hodnou ženu (i s dítětem) pro společný život...mám zdravotní handicap, bydlím v Uherském Brodě...moje aktuální foto pošlu v odpovědi.

Caute nějaká že na for mi?

apnotik hleda kamaradku a snad i vic. financne zajisteny pohodovy nekurak nepijak nealkoholik 49/175/95