Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Hledám dívku, ženu, na procházky. Jsem pohodový kluk na vozíku, ale soběstačný, jen mi chybí milý doprovod. Mám rád toulání po městech a přírodou. Najdu tě?

Ahoj, neměl jsem tady už být, ale ouha, jsem tady a mám na milování hroznou chuť. Postižení nejde viditelně ani komunikačně poznat. Mám pořád chuť a delší :-) výhodu.

Jsem padesátiletý pohodář.Rád bych se seznámil s ženou s kterou by jsme si rozuměli.Mám zdravotní hendikep, ČID ale žiju normálním životem.Foto a informace o sobě rád pošlu.

Čus, normál by řekl že trpím, ale já netrpím, prostě mám aspergerův syndrom....Koho hledám je psáno v mých dalších inzerátech a dodávám-musíš chápat, že moje zájmy jsou dost okrájené, zase jsem dost tolerantní k "úchylkám" druhých, vlastně by mne i zajímaly pokud by se nejednalo o střílení do zvířat a jiné násilnické aktivity, je jedno jakým směrem jsi ujetá...Ale hlavně ujetá, chápavá, vysoce inteligentní, ...Opakuju se.Ty odkudkoliv.Kdo chce, hledázpůsoby, kdo nechce, hledá důvody.Jsi na řadě!Povídej!M.

Ahoj, 51 let 174/87 hledám ženu na vztah. Jsem na vozíku, ale ochrnutý nejsem. Rád vařím, peču, plavu, cvičím a cestuji. Jsem soběstačný. Děti už vylétli z hnízda, bydlím sám. Jsem zajištěný. Žena postižená, baculka, s dětmi nic nevadí. Jsem klidné povahy. Samota je zlá. Jaro se blíží co ho začít spolu?

hledám ženu na vše příjemné - jsem Praha 9 čm, 47/175/98

Caute nějaká že na for mi?

apnotik hleda kamaradku a snad i vic. financne zajisteny pohodovy nekurak nepijak nealkoholik 49/175/95