Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Kino
Divadlo
Hudba
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata
Jmenuji se Luboš věk 59, 190 výška váha 130 kg.Jsem vPID,s mnoha nemocemi,ale soběstačný,mám rád život,divadlo,apod.Hledám hodnou přítelkyni,která by mě měla ráda a tolerovala by mě mé zdravotní nedostatky,.To i samé já nabízím lásku ,cit a toleranci.Jsem rozvedený,bezdětný..Bydlím v Jihlavě,každý ve svém,a vzájamě se navětěvovat,mám Havanského Bišonka.
Tak nevím, hledám snad jehlu v kupce sena? Ženu citovou se zdravým selským rozumem, ženu, která v životě už mnoho prožila a proto už ví, že jen upřímné a pevné vztahy mají v životě opravdovou cenu, bez lží a přetvářek, ženu se zájmem o umění, zvířátka i přírodu a bez strachu ještě změnit životní stereotyp. Ideálně s ŘP. Jsem bohatý životními zkušenostmi, ohleduplný kuřák. Věřím v pevný vztah a vlastně i nalezení jehly v kupce sena, a to i přesto, že jsem zrakově postižený.
Caute nějaká že na for mi?
Jmenuji se luboš věk 59 výška 190 cm váha 130 kg mám menší vadu řeči,rozvedený bezd..Jsem v PID,s mnoha nemoceni ale plně soběstačný,nyní chodím o jedné franc.holi mám bolesti páteře,hledámhodnou postiženou ženu,ktrá by mělaráda nejen mě,ale i mého malého psíka.Mám rád něhu mazlení.Bez lásky se nedá žít,nebo dá,ale život je smutný.
Dobry den. Mam sluchovou vadu, mam hodne casove narocne zamestnani. Presto bych rad mel alespon kamaradku. 56-180-90. Roz.
Co je malé to je hezké. Rád bych se seznámil s ženou TRPASLiČÍHO vzrůstu. Prostě bych rád bych našel ženu maximálně do 140centimetrů. Prosím napiš. Jirka
Hezký den, Jsme manželé 58 a 59 let, muž po amputaci nohy a rádi by jsme našli rodinného přítele nad 50 let s vlastním zázemím z okolí Brandýsa nad Labem pro společné víkendy ve třech i ve dvou. Diskrétně a seriózně.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 43 let
Praha
Hezký den. Jsem Honza, 183/73, 56let, modré oči, delší světlejší vlasy, veselé, přátelské a dobrosrdečné povahy. Profesí vychovatel a rockový zpěvák,nyní v i. d., ale stále aktivní. Zájmy jsou od muziky přes literaturu a vaření až po áčkové filmy. Nehledám idol, ale také postiženou ženu, které bych mohl věnovat svoji lásku. Děkuji za pozitivní reakci a budu se těšit. (prosím, jen vážně). Honza.
Jsem 182 cm vysoký středoškolák v ČID po úraze páteře kolene. Hledám pohlednou, štíhlou (nemusí být doslova) veselou, pozitivní ženu se zdravým selským rozumem, která má ráda jako já klid, pohodu, radost z maličkostí, upřímnost, důvěru, toleranci, vzájemnou blízkost, porozumění a smysl pro humor od 40 do 55 let. Neřeším malichernosti ani handicap. Amputace, vozík, berle nebo jiná pomůcka nejsou překážkou. Mám skromnou, povahu, na nic si nehraji. Mám rád přírodu a zahradu. Ptej se co tě zajímá.
Celý život hledám, nacházím a také ztrácím, ale z každé ztráty současně získávám, jsem proto bohatý a nejsem anděl, ani dábel. Hledám, ale i nabízím pevný vztah založený na toleranci, důvěře, otevřenosti a samozřejmě lásce, bez toho, aby to byla jen prázdná slova. Hledám ženu citlivou i přes utržené životní šrámy a facky, ženu se zdravým selským rozumem, fantazií a zájmem o umění, floru i faunu, v Něco věřící. Mám špatný zrak a proto jen ŘP výhodou.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 41 let
Liberec