Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Věřící hledá jeho : Různé kategorie

Potřebuje tento inzerát vůbec nějaký text? Nestačí jen kapka štěstí k tomu, aby si dva lidé pohlédli do očí a v sobě se setkali? Dělám první krok... (Přemýšlivá, introvertní, sebe vědomá... Nehledám seznámení za každou cenu. Stejně tak nemám zájem o flirt. Nekladu podmínku věku, místa... zajímá mne člověk. Zajímáš mne Ty!)

Ahoj, jsem věřící, rozvedená a mám dítě. Hledám pouze muže z protestantské církve, který žije s Bohem. Muže, který by nás měl rád a chtěl ještě děti. Člověka, který by si se mnou rád povídal a se kterým by se nám bylo hezky i v tichu (a zvládl by i moji energickou povahu a výřečnost). Toužím po muži, který by byl s námi šťastný. Seznamku jsem zvolila, protože nemám moc možností k seznámení s křesťany. Více textu se zde nevejde. Pokud se o mně chceš dozvědět víc, napiš mi. Přeji hezký den Alonie

Jsi muž do života? Toužím se zamilovat, založit rodinu a rozvíjet se. Chci závazky. Nechci sobectví, art, kérky, fitka, kavárny, lezení po horách, potápění, skákání do beztíže atp. Jsem baculka, 42 let, bezdětná, nekuřačka, 170 cm vysoká, tmavooká, dlouhovlasá bruneta.

Najde se tu muž, který to myslí vážně a také hledá svoji druhou polovinu? Evangelík nebo protestant vítán. Můžeš být odkudkoliv.

Vdova 44 l s dětmi,křesťanka církve víry v Brně,žijící na vesnici v RD,věrná a úpřimná,hledá muže,který půjde s námi do církve,bude oporou,při rodině stát a chránit ji a má rád děti,psy,vše živé.Sex po svatbě.(Bible-Přísloví 18,22, 1.Timoteova 5,14) Daniela

Hledám nejprve pro občasné dopisování staršího (40+), inteligentního muže, nejlépe věřícího, který kvůli zdravotním problémům zůstal sám.

Hledám lásku na celý život . Muže katolické víry . Jsem od narození invalidní ,mám rozštěp páteře . Chodím jen krátké vzdálenosti, po rovném terénu na větší vzdálenost potřebuji vozíček . Svobodná, bezdětná 37.let Chceš vědět víc , tak napiš .

Sympatická katolička, VŠ 41 let, 155 cm, štíhlá, hledá sympatického praktikujícího katolíka, SŠ nebo VŠ do 43 let. Mám ráda procházky v přírodě, cestování, filmy, divadlo, tanec. Jen vážně. Ráda bych Tě už našla. Prosím o foto. Děkuji.

Prý kočka, výrazně mladšího vzhledu, z ÚnL, hledá vztah založený především na lásce, vzájemné přitažlivosti a porozumění. Člověka, který by přijal má 2 štěstí (báječné kluky). Jsem rozvedená (ne vlastní vinou) v nadějné fázi církevního soudu. Hledám muže alespoň trochu pohledného, možno i mladšího, ale hlavně psychicky i fyzicky zdravého, který byl vychován v katolické víře stejně jako já. Mám VŠ humanitního zaměření. Hledám muže, který by mě miloval takovou, jaká jsem. Fotky až e-mailem.