Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Věřící hledá jeho : Různé kategorie

Hledám nejprve pro občasné dopisování staršího (40+), inteligentního muže, nejlépe věřícího, který kvůli zdravotním problémům zůstal sám.

Vdova 44 l s dětmi,křesťanka letniční církve v Brně,žijící na vesnici v RD,věrná a úpřimná,hledá přítele,který ví,že opravdová láska,je něco mnohem více a dokáže si odříct intimní věci před svatbou,půjde s námi do církve,bude oporou a má rád děti,psy,vše živé.(Přísloví 18.22)

Ahoj. Tak tedy rovnou k věci:měl bys být více srandista a veselý člověk než romantik. Od pohledu sympaťák a dobrák od kosti. Pracovitý, klidný. Bůh je v mém životě velmi důležitý, tak bys to měl takto respektovat. Já budu respektovat klidně i Tvou nevíru. Ale bez Tvého dobrého srdce se neobejdu. Sport je fajn, ale ráda dělám věci tak na pohodu a dobrý prožitek. Sním si o domečku na vesnici, o dětech, o zahrádce, o věcech, které mají smysl. Dále asi napoví komunikace...

Ahoj, ráda bych poznala věřícího muže pro přátelství, který má stejný cíl jako já - žít život s Bohem. Mám ráda přírodu, zvířata, farmaření.

Hledá se věřící kluk odkudkoliv. Já menší postavy, původně z vesnice, církev Křesťanské společenství. Nezáleží na tom jak člověk vypadá, ale zda opravdu miluje Boha. Kraj a město nerozhoduje, klidně i z vesnice od 48 do 55 let. Měl bys mít smysl pro rodinný život, nekouřit. Mám ráda přírodu a i když nyní žiju ve městě, tak se ráda vrátím na vesnici.

Hledám věřícího muže, který v životě spoléhá na Boha, nejlépe křesťana, s podobnými prioritami jako mám já. Muže, který nehledá veselou lehkou děvu, se kterou by usínal a probouzel se, ale rovnocennou přítelkyni ke všemu, co život přináší. Jenž umí překonávat překážky, odpouštět a je vytrvalý. Měl bys být sympatický, přibližně v mém věku, vyšší postavy, pokud máš děti jako já, je to výhoda. Jsem citlivý, upřímný a spolehlivý člověk, který ke sblížení potřebuje dostatek času a Tvé trpělivosti.

Katolička, SŠ, 56 l., 62/162 vyhlašuje pátrání po muži katol. vyznání, vyšší postavy, věrném a čestném nekuřákovi pro společný život, vzájemnou oporu i lásku.

Otázka: Co znamená být znovuzrozeným křesťanem? Odpověď: Co znamená být znovuzrozeným křesťanem? Hlavní pasáž Bible, která odpovídá na tuto otázku, je Jan 3:1 – 21. Pán Ježíš Kristus zde mluví s Nikodémem, prominentním farizejem a členem synedria (řídícího orgánu Židů). Nikodém chtěl Ježíši položit otázku, ale musel za ním přijít v noci.--atd

Hledáme oporu věřícího přítele,kamaráda,maminka VŠ s malým synkem,věk 42-55 let

Hledáme oporu přítele nebo kamaráda,maminka VŠ s malým synkem,věk 43-55 let,přistěhování možné,tel.