Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Ahojj jsem 50/183 mladšího vzhledu i myšlení štíhlé sportovní postavy hledám na psaní a přátelství ženu které chybí mužský protějšek ..nejlépe s vlastním zázemím. .

Ahoj rád bych našel kamarádku na hezké a příjemné dopisování o všem i vlastně o ničem:-)

Rád bych zde poznal zajímavou mladší ženu, cca do 45 let. Vy - štíhlá, nezadaná, která má ráda toulky přírodou, památky, muzea, ideálně z Prahy nebo jejího blízkého okolí. V případě vážného zájmu prosím napište a pošlete foto.Ps:Zatím se poznávat psaním.

Chybí mi dopisování, které má obsah. Nehledám směnu několika oplzlých vět a žadonění fotek hned ve druhém mailu.

Hledám prima kamaráda se smyslem pro humor na dlouhodobou komunikaci o všem nám blízkém. Pár řádků denně někdy zlepší den. Věk 48-55.Praha a Středočeský kraj. Děkuji

Je tu kamarád na všechno ? Kolo, fitko, sauna, příroda, dobrý víno, letní flámování:)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha
Muž | 52 let
Brno

Na dvou lžících romantiky dozlatova osmahneme půl kila pokušení, přidáme špetku hravosti a za stálého míchání dusíme. Přes jemné síto vlijeme do směsi 2 dcl fantazie a na mírném ohni vaříme. Na závěr chuťově zjemníme ždibcem něhy. Podáváme horké a zvolna zažíváme. Ženatý 48/177 z Prahy hledá zadanou ženu pro společné "gurmánské" zážitky ... tedy po uvolnění omezení vycházení :-)

Hledám mladší inteligentní paní, které chybí něha a souznění, i když jsi zadaná. Nejlépe z VČ kraje :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha
Muž | 52 let
Brno