Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka

Jsem smutná. Nevidim žádnou naději a potřebuju se zase smát a vědět , že mi někdo rozumí . Hledám fajn chlapa , kolem 40ti let, ktery taky má rodinu a stačilo by mu si psát .

ahoj, potřebuji se zas dostat trochu do kondice, kdyby se našla fajn kámoška na běhání , nejlíp se psem, žádné maratony , vztah ke koním vítán, sám to flákám,

Nehledám sebevědomou manažerku , ale normální ženu. Rád cestuju po české republice , chodím na koncerty , do divadla , sportuju.

Jedno vím určitě. Až tohle přečkáme, budeme chtít být šťastní. Na to, co nám doma chybí, si najdeme konečně někoho seriózního, férového a roztomilého. Není to jenom o sexu, ten je jen finálem toho všeho hezkého, co chceme s někým přitažlivým prožít. Je to o sdílení toho, co zrovna prožíváme, toho, jak se cítíme, o upřímném obejmutí, pohlazení, pomazlení od toho druhého. Pojďme se najít a na dálku poznávat už teď, je na to ten správný čas.

Hledám věřící kamarádku, zatím si třeba napsat, ale až to půjde se třeba projít nebo se projet na kole, zatancovat si, využít volný čas. Břeclavsko.

Hledám muže, který umí aspoň odpovědět na pozdrav. No a kdyby měl i smysl pro humor, bylo by to dost primaDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Znojmo
Muž | 51 let
Praha
Muž | 52 let
Brno

Hledám kamarada nekuraka zajít na kafe kino procházku od 44 do 52 a když budou simpatie tak i něco víc jen Olomouc

Pojď si povídat. A třeba, až tohle všechno pomine, budeme si chtít povídat i z očí do očí ;-) Povídat si o pocitech, o náladách, ale třeba i tom, co ti právě hezkýho vyrostlo na zahrádce nebo které bude tvoje první místo, kam se vydáš, až se zase všechno vrátí do normálu… :-)

V teto dobe se neda nic podniknout nez si psat. Chtela bys?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Znojmo
Muž | 52 let
Brno
Muž | 51 let
Praha