Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Jsi sám a hledáš někoho na povídání (zatím) ? Jsi milý, veselý, upřímný člověk, skromný a zůstal jsi sám stejně jako já? Pokud existuješ a přiměřený věk k mému, napiš mi. Těší se Tebe jedna milá, malá, příjemná holka zatím 58 letá.

Ahoj a hezký den Tobě co právě čteš můj inzerát že hledám kamarádku...napíšeš ?

Vdovec, sš, štíhlý, nekuřák, hledá také zcela osamělou skoroštíhlou tmavovlásku-kamarádku 50-65r. do 165cm, ke vzájemnému navštěvování, povídání si, pomáhání si.Samota je smutná, zvláště není-li člověku dobře.Nehledám pečovatelku nebo hospodyni, ale kamarádku s citlivým přístupem i možnou perspektivou trvalého seznámení.Blízkost výhodou:Praha 8, Karlín, Invalidovna-Palmovka.Zkouším náhodu.Mj.chybí něha, láska, povídat si, ale i velké popředí i tmavý hustý klín.Foto s řádky napoví.Praha

VŠ/55/178 jakoproutkove, sportovní postavy, hledá pro lehce ambulantní vztah koronově nudící se, třeba mírně karanténní ženu. Vdanost nevadí, akceptace ženatosti vítána ale není podmínkou, tak jako nic a všechno. Smysl pro humor v této době vítána s potleskem ve stoje. Bořivost a netolerantní vlezlost dopředu eliminována. Jiskrnost a pozitivní nabitost potvrzena.Zájmy:Vše co pomůže probarvit uzavřený svět, cestování prstem po mapě, erotika, šití bederních roušek atd.

Měla jsem jet na dovolenou, sedím doma .Zkouším náhodu a píši tento inzerát.Hledám charakterního muže se smyslem pro humor, nevousatého nekuřáka.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Muž | 56 let
Louny

Hledám dopisování s babičkou, které chybí objetí a pohlazení a ještě by se chtěla na něco těšit. Co to bude, o tom si budeme psát. Pozdější setkávání možné.

Hledám paní v pokročilém věku, by se ještě ráda kamarádila a těšila na příjemné okamžiky, pro vzájemné obohacení bytí. Zatím si můžeme psát, později i povídat.

Kamarádku hledám.Komunikujme hlasem-mobilem. Fotos-mailem či WhatsAppem. 58/180/85/43krk i boty.Mám volná odpoledne a večery.Není pravidlem, že Sudý vík-Orlické hory.Lichý vík-Krušné hory.Práce MB.Bytem-Sýčina.Zájmy Nordic walking through the forest.AquadromMost.AquaŠtěpánka.Florbal+hra formace-podobná šachu.Pepa.Peru.Nevařím.Nežehlím.2 kola mám.In line+lyže též.A co ty?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Muž | 56 let
Louny