Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Může mi někdo přiblížit, jsem na seznamce cca 2 roky, s nějakou tou pazou, proč chtějí ženy originálně napsaný text k seznámení? Jako když jste na seznamce, tak buď chlapovi šanci dáte nebo ne. A jako za tu dobu co hledám, tak jako fakt už nemám chuť něco vymýšlet, protože 89% stejně neumí ani odpovědět. A když už jo, tak po třech zprávách člověk zjistí, že se snažil napsat originál pro tur domácí. To jen tak pro ujasnění. Tak že Ahoj :-)

nemám volný každý den a ani každý víkend ne, proto nenabízím vážný vztah. rozhodně ale nehledám sex, spíš spřízněnou duši na toulky přírodou, do čajovny, na povídání o všem možném i nemožném. člověka s láskou v srdci, s pokorou v duši a s úsměvem na rtech. upřímného a férového pohodáře bez závislostí a bez partnerky. co bude dál se uvidí. materiálno a vzhled mne nezajímají, na vzájemnou chemii ale věřím. miluji knihy, hudbu, zvířata a přírodu. děti nejsou překážkou :-)

hledám paní, se kterou jsme si ve středu 12.2. při snídani ve Wellness hotelu Frymburk pouhým pohledem něco řekli...., protože bychom si toho mohli říct i víc ;)

Hledám milou a inteligentní kamarádku, nejlépe zadanou, s báječným smyslem pro humor ;-) pro vše hezké... Jsem ženatý, ale rád bych zažil zase něco nového, vybočil z každodenního stereotypu, zase trochu žil. Na věku či stavu vůbec nezáleží ;-)

Ahoj, hledám ženu na psaní a časem i víc z celé ČR ve věku 60 až 80 let. Nebojte se napsat, jsem pohodový, budu se moc těšit na odpovědi. Prosím o férové jednání, které z mé strany zaručují.

Ahoj, hledám kamarádku na pokec a pak se uvidí.

Opožděně dárek k Valentýnu, kdo se přihlásí:-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 64 let
Praha
Žena | 58 let
Praha
Žena | 64 let
Praha
Muž | 39 let
Liberec

Hledám normální kamarádku, kterou nebudou zajímat pouze mé peníze. Mělo by ti být mezi 20 - 30 lety. Občas večeře, výlet, projížďka na kole, společné venčení... - třeba. Jsem chlap v nej letech, 2m, 100kg, single, vztah nehledám.

Rád bych si psal s někým komu se líbí adult baby, nebo mít chlapečka jako svou malou holčičku, vychovávat si ji a oblékat.

Je mi skvěle a ráda potkám muže, se kterým mi bude ještě lépe, pro sdílení blízkosti. Nejen blízkosti tělesné, ale duchovní, názorové. Společnými aktivitami trávit čas, ať už cestováním, odpočinkem, rekreačním sportem. Prostě být spolu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Tachov
Žena | 66 let
Ostrava
Žena | 44 let
Chomutov
Žena | 65 let
Ostrava