Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé

Hledám kamaráda zatím na dopisování a pokec. HK/Náchod

Hledam kamaradku. Milou usmevavou se smyslem.pro humor, obcasne nekaloty ?? a tak ruzne. . . Najdu?

Jmenuju se Fíbí a je mi sedm a půl let. Mezi mé záliby patří běhání za balónkem, lovení klacíčků, bláznění, prdění, zlobení páníčka a dostávání piškotů! Hledám pro mě a páníčka nějakou milou a hodnou kamarádku na výlety, procházky a chození do divadla a kina. Kdyby se nějaká taková objevila, budeme se těšit na odpověď :)

Ahoj, hledám někoho na výlety, společně strávený čas o víkendech.

Hledám kamarádku maminku na společnou dovolenou s dětmi v půlce srpna, někam k moři. Já 34, dcera 5 let.. Snad nám to klapne ..

V tak krásných dnech sedět u dopisování a nevyužít letní přírodu k přijemným procházkám by bylo škoda ženo z Brna a nejblišího okolí !Hledá z Brna muž střední postavy-ne však štíhlý.55/170/80.Pavel. /Prosím pozor aby odpověď administrátor nevymazal ! Dík !

Ahoj. Hledám kluka/týpka na dopisování o životě a všem co nás napadne. Smysl pro humor nutností :-). Je mi 39.

Výkonný NAS QNAP

Zdravim hleda se kamarad do nepohody ...at mne nepisi muzi kteri ocekavaji vic ??

V krásných letních dnech urychlime dopisování a pojďme se projít do přírody ženo z Brna a nejblišího okolí ! Hledá muž z Brna 55/170/80.Střední postavy Nejsem štíhlý.Pavel. /Prosím pozor aby odpověď administrátor nevymazal ! Dík!

Ahoj. Hledám kamarádku (skutečně kamarádku, bez jakýkoliv postranních úmyslů), která by mi pomohla nalézt přítelkyni.