Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé

Ahojda, jsem Lukáš a na rovinu píšu, že nehledám vztah. Hledáš někoho jen čistě na dopisování nebo na kus řeči při odpolední kávě? Napiš, zkusit se má vše :)

Hledám věrnou nevěrnici :)

Normální muž hledá normální ženu menší postavy

Jsem šťastně zadaný a nehledám tu romantický vztah. Mám však trochu problém se seznamovat s novými lidmi a chtěl bych tady v Brně poznat nějaké nové kamarády... Pokud by tady byl čirou náhodou někdo, kdo má dostatek ostrovtipu a chtěl by s cizincem z internetu občas někam zajít... nebo jen sdílet své strasti, či recepty na vyladěnou sekanou, tak se nebojte ozvat. Nekoušu.

Ahoj, jsme hodně mladý pár od Brna a hledáme nějakou kamarádku na společnou zábavu s námi :) Když by se chtěla nějaká holka seznámit, nejen z Brna, budeme moc rádi.

Vánoční romantika dvou zadaných, ale osamělých lidí? Pojď si rozsvítit temné zimní dny i večery milým emailem, SMSkou nebo zprávou na Whatsapp :) Pojď se projít potemnělou Prahou, pojď ochutnat kávu v nějaké kavárně, nech si zahřát dlaně... Možná se to nehodí, možná se to nemá, ale proč svému srdíčku nedopřát to, po čem touží. Kdo jsem? Štíhlý muž sportovní postavy, mladého vzhledu, prý sympatický, komunikativní, pohodový.. Je mi 44 let, jsem 176/70 a budu se těšit na ženu z Prahy, do 43 let.

Taky hledám kamarádku na společné aktivity. Dcera už je z domova pryč a někde se projít, za kulturou nebo někam posedět a rozdělit o dojmy když mám čas se mi samotné nechce, stačila dovolená kde mi samotné bylo smutno. Ráda Tě poznám na podzimní procházku, společnou kávu i kulturní zážitek

Ahoj,hledám někoho kdo si chce dopisovat a blíže se seznámit.Nestid se a napiš.Karel

Jsem ženatý,hledám kamarádku na písmenkování

Ahoj,hledám kamarádku,doma to nefunguje.pokud jsi na tom podobně a chceš se zase na někoho těšit,tak napiš:-)