Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka

Hezký štíhlý opálený muž 38/179 si hledá kamarádku. Ostrava okolí

52-letý VŠ hledá kamarádku na dopisování a na společné procházky, sportovní aktivity (badminton, ping-pong, bazén apod.) či třeba návštěvy muzeí, galerií apod. z Brna a jeho okolí. Všední život je poněkud šedý, každé zpestření a každý úsměv nám jej může prosvětlit :-)

Ahoj, ráda bych zde poznala nové lidi. Chtěl by někdo zajít jen tak ven? Popovídat si, poznat se nebo si můžeme vyměnit pár řádků a pak zajít ven. Lepší je poznat se osobně - než si dlouho psát. Jsem tu proto, že ráda poznávám nové lidi. Jsem zadaná - tudíž vztah nehledám. Není v tom zoufalství - spíš zvědavost. Když se z toho vyklube hezké přátelství - proč ne. Však se nechám překvapit - na koho třeba narazím

Hledám trochu porozumění, člověka se zájmem o přírodu. Někoho kdo by chtěl nebo se snaží žít jinak. Někoho kdo se zamyslí před tím, než si vezme rohlík do jednorázového mikrotenového sáčku, stejně jako já. PS: Ano, opravdu neperu na eko. valše ale v automatické pračce :) Jsem normalní pracující žena, které není lhostejné naše životní prostředí. Máš to stejně? Ozvi se.

Slova plná vášně, která spojují duši s duší a tělo s tělem, slova, která žhnou touhou a vřou smyslností. Slova, jen slova, jen písmena na monitoru, jenom pouhé sny a fantazie, nic víc. Ale někdy i pouhá slova dokáží evokovat představu těch nejněžnějších doteků, nejohnivějších polibků, nejslastnějších objetí a nejintenzivnějších milování. Chtěla by sis taková slova psát...?

Jsi sama ? Nehledáš akčního sportovce ? Jsi pohodová nekuřačka ? Napíšeme si a uvidíme ?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Praha
Žena | 26 let
Praha
Žena | 35 let
Kladno
Muž | 29 let
Tábor

Mladý sympaťák hledá prima slečnu na lechtivé psaní. Virtuální kamarádku na malé nevinné zlobení. Každý někdy postrádá vzrušení a potřebuje se uvolnit, můžeme si to užít společně. :-) Anonymně a třeba i pravidelně.

Ahoj hodný kluk nekuřák dočasně na vozíku hledá osamělou dívku z Hradce Králové co je sama:napíšeš?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 39 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 24 let
Ostrava