Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka

Ahoj, hledám zájemkyni o povídání přes Skype. Témata: jen tak o životě, filmy typu art, neelektronická hudba různých žánrů, ... Chybí tady ještě něco? Jsem VŠ.

Je tu někdo, kdo ještě totálně nezhloupnul a nehraje si na "rouškování"?

Nebaví tě sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na pěšárnu, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu skutečně aktivních pohodářů . Věk 50 - 60, Praha a okolí, vše bez kuřáků, dětí, vnoučátek a pejsků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde

Jsi pohodová, nezadaná, s úsměvem a ze skutečného nedostatku příležitosti hledáš protějšek pro perspektivní vztah .. každý ve svém ? Pak napiš a oba uvidíme. Se sportovní i společenskou obuví, ráda cestuje, občas i zalenoší a především žádná "panenka z cukru". Nehledám platonický vztah. Jsem ale realista a proto prosím foto, do 60 a Praha.

Nevěř všemu, co si myslíš...

Ráda poznám pohodového muže na reálné setkání, dále dle sympatií.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Muž | 56 let
Louny

Hledám ženu nejdříve na písmenka, co bude dál uvidime...

hledám muže 48 - 62let , kterému by nevadila baculka .....

Pěkný den, hledám kamarádku na písmenka časem třeba i sklenku vínka :-) a dál se uvidí :-) Já celkem pohodový ženatý se závazky :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Muž | 56 let
Louny