Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka

Divadlo
Hudba
Knihy
Výlety
Cestování

Život nechávám volně plynout, všechno má svůj čas.... Prý se tady nedá seznámit, tomu nevěřím. Určitě je tady spousta skvělých chlapů, stačí si nasadit růžové brýle. Možná jsem si nevybrala správnou kategorii, ale nevadí, do škatulek nezařazuji sebe ani jiné lidi.

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sáma jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady. Věk 50 - 60, Praha a okolí, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady. Věk 50 - 60, Praha a okolí, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Hledám kamaráda na psaní povídání třeba u kafe i spol.akce

Rád bych se stal virtuální vrbou panovačné , náladové ženě , co by uvítala poslušného muže na dlouhodobější dopisování.

Rande v roušce v nouzovém stavu… Uvítám trvalé „něžné přátelství“ s oduševnělou, úhlednou, štíhlou a vlídně emočně uspořádanou bytostí. Rozvedený VŠ 58/185 zdravý spisovatel. Žiju sám v Praze a nebyl jsem na lyžích v Itálii. Fotka nutná, oplatím. . A teď Ty!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Muž | 56 let
Louny
Muž | 52 let
Brno

Je mi 55 let a ráda bych našla muže přibližně stejného věku na dopisování. Jsem sama a chtěla bych se těšit na mejlíky od Tebe.

Hledám kamarádku od 53 do 63let do fitka, kina, bazén, divadla, na dovolenou, nahory, nebo jenom zajít na kávu a povykládat.

Hledám kamarádku na dlouho. pokud by to klaplo nevylučuji víc.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Muž | 52 let
Brno
Muž | 56 let
Louny