Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé

Bylo jednou jedno pondělí a to bylo velice ospalé. Dobré ráno, jak se ti spalo? :) V životě se dá najít pár paradoxů, pro které má smysl žít. Horký den a studená sprcha, žízeň, kterou neuhasí ani studna bílé vody (a nakonec ani líbání), sháňka po štěstí, se kterým se pak srazíš někde ve výtahu, nevyslovená slova, která se později ozývají jako harfa v mysli znovu a znovu... A taky kecy v kleci, což už každý v tuto chvíli chápe. Dokážem z té klece uniknout? Najít výhled anebo výstup? Stiskni A)

Rád bych poznal kamarádku na výlety, procházky apod.

Nekuřák, hodný, bezproblémový, domácí typ, sám,s vl. bytem, hledá pohl. ženu 45-55r. k vážnému seznámení a pak soužití ve dvou a společné letní chataření. Divadla, cestování apod. nehledám. Vítána nekuřačka, raději vlasatější černovláska, nebo prsatější, ideálně oboje, ale zde se vybírat nedá...ideálně cca typ Lucie Bílé...tak foto a řádky napoví. Praha.

Znáš city nešťastně vdané či zadané ? Pak asi i můžeš znát i ty moje.. Nechci moc... jen cítit svý šťastný místečko v tvých myšlenkách.. doteky úsměvů, vzájemné doteky nás.. najdeš ve mě to samé.. Stačí chtít a jít za tím.

Ráda bych tady poznala kamarádku na společné aktivity.Dcery už jsou z domova pryč a na procházku,za kulturou nebo někam posedět když mám čas se mi samotné nechce.Tak třeba nejsem sama kdo má podobný problem.

Dítě vyrostlo a doma nám dochází slova i chuť na společné chvíle.Proto bych tady rád poznal ženu se kterou nám bude spolu fajn, půjdeme se projít, do kina, na kávu a čas ukáže co bude dál.

Jak začít? Asi nejlépe od podlahy. Nehledám žádnou modelku, ale normální ženu nebo slečnu, které můžu napsat a nebudou ji vadit moje chyby.

Pocit spokojeností je mozaika složená z nepatrných malých radostí, třeba bušení srdce před setkáním nebo když otevřu nový mail a něco z pod skrumáže písmenek mě přiměje roztáhnout rty do potměšilého úsměvu. Hledám zadanou optimistku z Prahy, která si nechce jen psát, ale i tajně si hrát.Na druhém konci já 45,177,VŠ.

Ahoj hledame bi holku do trojky muz 37 zena 32..se zkusenostmi ..