Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Ahoj, rád potkám holku, co si dává od mužů trochu odstup. Poznáme se přes písmenka a telefon

Je tu odvážný VŠ/SŠ, nad 60 let, z Prahy, na přátelský vztah, neženatý, ne krasavec, klidně všední, nepohledný či obézní chlap, ale bystrý a zručný technik (ČVUT vítáno, není podmínkou), jenž zvládne nahrát, nejlépe svojí technikou (audio-video), veřejně či skrytě, konverzaci s úřední osobou (paralelní nahrávání se mnou). Těší se neštíhlá, ale praktická, vstřícná VŠ s chybami, která nenašla po ovdovění parťáka nejenom k nahrávání jednání. Stará zkušená baba Jaga :-)

Ozve se mi prosím současný, nebo bývalý pacient Rehabilitačního Ústavu Hrabyně? Nebo jiného RÚ? Byla jsem tam naposledy před 9 lety, ráda bych si vyměnila zkušenosti a informace, zda se mám zase těšit na kvalitní, účinnou rehabilitaci a pobyt, či něco nového, zajímavého, taky na kamaráda.

Kde jsi, hrdino, VŠ/SŠ, nad 60 let, nejlépe z Prahy, na přátelský vztah, neženatý, ne krasavec, klidně všední, nepohledný či obézní chlap, ale bystrý a zručný technik (ČVUT vítáno, není podmínkou), jenž zvládne nahrát, nejlíp svojí technikou (audio-video), veřejně či skrytě, moji konverzaci s úřední osobou (paralelní nahrávání se mnou). Těší se neštíhlá, ale praktická, vstřícná VŠ s chybami, která nenašla po ovdovění parťáka nejenom k nahrávání jednání. Stará zkušená baba Jaga :-)

Ozve se mi prosím současný, nebo bývalý pacient Rehabilitačního Ústavu Hrabyně? Nebo jiného RÚ? Byla jsem tam naposledy před 9 lety, ráda bych si vyměnila zkušenosti a informace, zda se mám zase těšit na kvalitní, účinnou rehabilitaci a pobyt, či něco nového, zajímavého, taky na kamaráda.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Kladno
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 39 let
Praha
Muž | 44 let
Praha

Ahojky :) Najde se nějaká hodná milá kamarádka ? která by mě podobné zájmy jako já ? :) Baví mě sport, hudba, příroda, výlety, zvířata a historie :) Pokud tu jsi neváhej a napiš :)

Líbí se mi samota a klid, ale bylo by moc příjemné na procházku, výlet, koukání na film, sezení pod dekou, kino, venčení psa nebo jen tak sezení na lavičce nebýt sám. Pokud ani Ty nevíš, jestli chceš nebo nechceš vztah, přestože je Ti přítomnost kluka vlastně příjemná, tak napiš a můžeme uvažovat spolu, třeba na něco přijdeme. Vztah stejně potřebuje čas, ať už je kamarádský nebo hlubší. Pokud možno z OLnebo MS kraje, tady je to všude blízko. Možná žádné terno, ale co víš? Fotku moc rád pošlu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 26 let
Praha
Žena | 24 let
Ostrava
Žena | 63 let
Praha
Žena | 69 let
Ostrava