Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : SeznamkaPraha

Nevím, jestli to je ještě reálné v mém věku hledat ženu, ale zkusit to můžu. Jsem rozvedený, bydlím za Prahou a v Praze pracuji.A nějak mi nevyhovuje být sám. Více si můžeme napsat na whatsapp či říct při kávě.

Chtěl bych tě celou svléknout, hladit tě, dotýkat se tvého těla úplně všude.Líbat tvé rty, tvůj krk, tvá ňadra, břicho, nohy, tvůj klín...Chtěl bych citit jak jsi vzrušená, chtel bych do tebe pomalu vnikat...Cítit tě okolo sebe, být v tobě úplně celý...chtěl bych tě udělat znovu a znovu...

Hledám plnoletou ženu do 50 let co by ráda zkusila vzrušující psaní. Vy na úrovni, normálně štíhlá. V případě zájmu napište Whatsupp.

Rád bych zde poznal zajímavou mladší ženu, cca do 45 let. Vy - štíhlá, nezadaná, která má ráda toulky přírodou, památky, muzea, ideálně z Prahy nebo jejího blízkého okolí. V případě vážného zájmu prosím napište a pošlete foto. Ps: Zatím se poznávat psaním.

Hledám fajn veselou holku nebo i třeba 2 kámošky. Společné výlety, sem tam někaký rock, někdy na víko/pivko, na kolo na vodu a tak, co nás bude bavit. Auto mám, ale i vlakem je to někdy taky fajn. Já 55/177/86, hodně aktivní, zdravý a v pohodě. Tak až nás zase pustí ven, tak jedem ne?

Ahoj, rád bych si dopisoval a později i osobně seznámil s nějakou slečnou. Hezký den a opatrujte se!

Pojď si povídat. A třeba, až tohle všechno pomine, budeme si chtít povídat i z očí do očí ;-) Povídat si o pocitech, o náladách, ale třeba i tom, co ti právě hezkýho vyrostlo na zahrádce nebo které bude tvoje první místo, kam se vydáš, až se zase všechno vrátí do normálu… :-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha
Muž | 56 let
Louny
Muž | 52 let
Brno
Muž | 39 let
Liberec

Slušný muž. Bohužel už 47.let. Hledá kamarádku. Která by si chtěla vzít společně pronájem bytu. Nebo 2.luzkovy pokoj se vším zařízen. Praha. Ale i mimo. Martin.

Je mi x, měřím q a vážím z-y; když v tobě zasadím semeno, vyroste alespoň Yggdrasil. Teď už jen, má drahá neznámá, abych ten první a bělostný obrázek nezprasil. Ale ne, vážně, jsem obecně vzato nedokonalý jedinec s pár přednostmi. Sám se sebou bych rozhodně šel na rande (což občas dělám - a u kafe je mi fajn). Tudíž se důrazně doporučuji. Pojďme si psát! Trochu filosofovat a trochu jen tak. No a když to neklapne, dostaneš jako kompenzaci lízátko. No neber to... Ahoj!

Ahoj. Nějaká kamarádka do 35 let na povídání o životě a sdílení vzájemných zážitků? Já 28 let, svobodný. Jedno odkud jsi, hlavní je vzájemné porozumění.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Bohumín
Muž | 67 let
Praha
Muž | 56 let
Louny
Muž | 44 let
České Budějovice