Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : SeznamkaPraha

Kino
Hudba
Příroda
Výlety
Vaření
Zvířata

Jsi fajn chlap? Pohodář? A máš úsměv na tváři? Začneme písmenem. Pak slovem. Budeme pokračovat větami. A kdo ví kam nás písmenka, slova a věty zavedou.

Jsem štíhlý, 53/180, společenský, spolehlivý, podnikavý, nekonfliktní, komunikativní s pozitivním myšlením. Přestěhoval jsem se do Prahy, zatím zde nemám mnoho přátel. Proto hledám kamarádku, která se cítí také osamoceně k povídání u kafe, případně ke společnému poznávání Prahy. Věk nehraje roli. Mezi mé zájmy patří například kultura, společenské dění, politika, historie, architektura. Rád chodím na výstavy i na procházky. Pozdějšímu vážnému vztahu se nebráním, ale to zatím není téma tohoto dne.

Najde se sympatická holčina z Prahy na pokec a nejlépe i na něco reálného...?? Kafe, procházka (město i divočina), zkrátka na všelijaké možné trávení volného času...??

Ahoj neznámá, rád bych poznal milou a inteligentní ženu s romantickou duší a smyslem pro humor, které také chybí něžné pohlazení slovíčky. Vždyť vědět, že někomu chybíš, že se na Tebe někdo těší, že na Tebe myslí, je moc hezké.Snad jsi to právě Ty.

Hledám někoho, s kým budu sdílet. Na denní bázi, dobré i zlé. Maily o více než dvou větách a dávající smysl. Obsah veskrze libovolný. Nechci se scházet teď a nejspíš ani v budoucnu. Jsem ženatý.

Ahoj, hledám parťačku na občasné výletování, zálet za kulturou, pokec u piva/kafe, či co zrovna budeš pít ;) Prostě chci si v téhle asociální době život obohatit o človíčka...s kterým bude možné si napsata když to oběma vyjde...vyrazit někam večer s vidinou povídání o starostech, ale i těch temných zákoutí všeních dnů ;) TomášDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 66 let
Ostrava
Žena | 27 let
Tachov
Žena | 64 let
Praha
Muž | 44 let
České Budějovice

Ahoj, nehledám vztah, pouze kamarádku na psaní.

Ahoj hledam bydleni v Praze pracuji jako vedouci u stavebni firmy. Hodne nato specham . Jsem muz nekurak , spirtovec, alkohol nemusim jsem pohodar . Dokazu hodne veci i opravit i udelat .

45/177/97, z Prahy, VŠ, svobodný bezdětný, hledá nezadanou ženu 40-55+, z Prahy nebo okolí. Bydlím sám a nehodlám se k nikomu stěhovat ani nikoho stěhovat k sobě. Volný čas mám pravidelně večer a o víkendech. Nejsem maskulinní, agresivní ani dominantní typ, spíš naopak.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 58 let
Praha
Žena | 64 let
Praha
Žena | 64 let
Praha