Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : SeznamkaHlavní město Praha

Hledá se spřízněná duše přírodního chlapíka středního věku na podobné vlně života. Na pokec u piva, na společné výlety, vandry, cestování, na filmy, muziku, do bazénu, na dobré jídlo. Já chlapík s duší kluka, trochu alternativní introvert a můj život naplňuje např. Skandinávie a Holandsko, Balkán, Kavkaz, Asijské země (Tibet a země tibetského buddhismu, Indie, Japonsko a Korea, Írán), vlaky a železnice, knihy, filmy, muzika (ABBA, Beatles atd.), smích, pohoda, milování mezi muži, harmonie....

Ahoj.Jestli hledáš staršího kámoše na pokec, na skleničku, výlet, přátelství ozvi se.

Jsem ženatý a nebyl bych tady kdyby bylo vše jak má být. Nehledám náhradu za všední soužití ale odmitám jenom přežívat. Bylo by prima projít se nebo zajít třeba na kávu, promluvit, potěšit se slovem i úsměvem navzájem. Přidáš se?

Také si to již dlouho tajně přeješ a zatím jsi nenašla odvahu napsat.... Chtěl bych zas aspoň zatím po písmenkách zažít to krásné jiskření a těšení se na někoho milého, kdo mi zrychlí tep, vyvolá úsměv na tváři a bude nám spolu hezky...a budeme spolu moci tajně utéci od starostí všedního dne. Já vyšší , zadaný, prý usměvavý sympaťák a nekuřák z Prahy ... a ty?

Hledám pohodovou kamarádku na trávení volného času - procházky, výlety, kino, divadlo, koncerty, sport, dovolená. Především klídek, pohoda a těšení se na sebe. Nehledám žádné krátkodobé povyražení.

Hledám pohodovou kamarádku na trávení volného času - procházky, výlety, kino, divadlo, koncerty, sport, dovolená. Především klídek, pohoda a těšení se na sebe. Nehledám jen povyražení, ale vztah i přesto, že na svém stavu nemíním nic měnit.

Jsem pohodářský introvert s klukovskou duší, mám rád staré dobré věci života a nemusím moc ten moderní spěch. Hledám chlapíka středního věku a podobného ražení. Pokud jsi na stejné vlně (pěší výlety, procházky, vandry, nadšení do cestování vlakem, česká krajina na sever od Prahy, země severní a východní Evropy, země Asie, muzika 60.-90.let, dobré knihy, filmy, jídlo, pivko) pak jsi má hledaná spřízněná duše do života (možné budoucí spolubydlení na Praze 7?)



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Praha
Muž | 52 let
Brno

Ahoj... Vůbec nevím, jestli jsem tady správně... Prostě hledám milou holku nebo dámu (nehodící si samy škrtněte) štíhlé nebo střední postavy, která by se chtěla fakt seznámit se sympatickým pohodářem, který hledá v životě už jen samé hezké a příjemné věci! Jsem zadaný a tím pádem i potenciální lotr :-) , vím! Chceš mě i tak? Bez starostí? Bez komplikací? Tak prosím napiš, nerad bych Tě minul! 49/182 z Prahy

Projektový manažer sportovně založený (běh na dlouhé tratě, cyklistika, golf, lyže...), cestující po světě, zájmy knížky, kino, hudba hledá přítelkyni na dopisování.

MužVzkazy 51 let Praha

TOP  16.5.2020

Hledám Miloslavu, která dříve měla mailovou adresu milapav na atlasu.Bohužel jsem na Tebe ztratil spojení a už se mi jej nepodařilo najít. Jestli jsi někde tady, prosím ozvi se mi. Budu čekat. Žádná jiná není jako jsi byla Ty.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno
Muž | 51 let
Praha