Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka : Ostrov

Kino
Hudba
Kolo
Lyžování
Cestování

…pojď zkusit rozehřát své srdce…mysl….tělo…zimy v naší mysli už bylo dost….chci zase žít a milovat….TEBE Pokud jsi zadaná, ale zůstáváš….můžeme to zkusit spolu….jsem na tom podobně…..

Ahoj hledám kamaráda na pobavení, pokecání, mám ráda divadlo, četbu, humor...


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Dopisování a přátelé : Seznamka : okres Karlovy Vary

Ahoj, někdo na psaní nebo chození ven? Nejsem moc ve formě a přibral jsem, tak se snažím chodit ven vždy na pár km kolem K. Varů. Nic náročného, ale vyšší cíle jsou:) Přidala by se eventuálně nějaká věkově přiměřená...? :o)

Ahoj.hledám kamarádku do 50 let, zatím na dopisování a později na setkání a společné cestování, Jsem rocker 51 let, invalida 3. stupně, ale na půl úvazku pracuji. Moje koníčky jsou rocková muzika, cestování, příroda a chovatelství. Mám 3 pejsky, 4 ovečky, 3 husičky a několik králíků. Vzhledem k mé srdeční vadě a po užívání léků sex zatím nechci. Více info pouze vážné holce.

Rád bych k mému věku ženu-kamarádku pro občasná příjemná setkávání

Ahoj, nějaká dívčina od 15+ na pár písmenek? :) Nehledám vztah, ale kdoví... fotku pošlu, když pošleš i ty (obličej za obličej, odvážnější za odvážnější ?? ). ;) Mě je 17 a prosím, kluci nepište...~

Nahazuji udičku: videohry, zvířata (ještěrky, rybičky přednostně :-D, ale mám ráda všechny), příroda, věda, sport, hudba (aktivní i pasivní), medicína, filozofie, kreativita, fantazie, ambice, literatura, technika.. Pff, je toho dost, kdokoliv se chytil, sháním kamarády (fyzické trávení času pouze spolu s mým přítelem, nesháním vztah :-)) a kamarádky/milenky (trávení času bez přítele, intimnosti za pasivní přítomnosti přítele :-D).

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 21 let
České Budějovice
Muž | 51 let
Brno

Otevírám se novému přátelství. V případě vzájemných sympatií a správného jiskření se nebráním žádnému typu vztahu. Zpočátku bych dal přednost psaní a při sympatiích vymyslíme třeba výlet.

Plavání
Výlety

Jsem vdaná, ale šíleně sama. Potřebuji si občas s někým inteligentním pokecat, pohladit, obejmout...sex ano, ale ne hned. Hledám kamaráda, kterému nevadí, že už jsem babička, tak trochu baculka, ale doma sedět nechci. Ráda chodím do bazénu, sauny, někam posedět, čas mám převážně dopoledne, ale občas si ho i na výlet udělám. Pokud jsi pohodový, komunikativní NEKUŘÁK, ráda tě poznám, pošli mi prosím foto, napiš něco o sobě a pak se uvidí.

Ahoj, našla by se tu nějaká fajn "baba" se smyslem pro humor, která ráda jezdí na kole, chodí do přírody, taky občas na sklenku nebo kafe. ;) Je mi 44 let a jsem pohodová, veselá, jen občas dost osamocená. Kámošky mám buď s malými dětmi nebo daleko od Varů. Ozvi se, něco podnikneme. ;)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Praha
Žena | 21 let
České Budějovice
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 69 let
Ostrava