Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : SeznamkaJirkov

Ahoj jsem v kraji úplně nová a ráda bych si našla kamarádku na společné povídání aby časem byla jak moje sestra třeba bylo by hezké mít zpřísněnou dušičku k sobě pokud chceš ozvy se mi.Panové nepsat když v tom hledáte jiné věci mě jde čistě jen o přátelství nic víc ??


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Dopisování a přátelé : Seznamka : okres Chomutov

Ahojky, hledám sympatickou ženu , která je také sama a ráda by to chtěla změnit.Jsem nezadaný muž 43/188/86kg, chtěl bych si s tebou povídat, cestovat, trochu zasportovat a začnem přátelstvím.Čas ukáže co bude dál.Máš li chuť se dozvědět více, tak mi napiš a já ti vše povím.Jsem otevřený všemu.Ahoj dráčku.

Ahojky, hledám sympatickou ženu , dívku, která je také sama a ráda by to chtěla změnit.Jsem nezadaný muž 43/188/86kg, chtěl bych si s tebou povídat, cestovat, trochu zasportovat a začnem přátelstvím.Čas ukáže co bude dál.Máš li chuť se dozvědět více, tak mi napiš a já ti vše povím.Jsem otevřený všemu.Ahoj dráčku.

Hledám kamarádku a víc která se nebojí a má odvahu jed se mnou do Holandska za prací ve dvou se to lépe táhne

Hledám ženu zpočátku spíš kamarádku později možná víc.Nemám moc času na seznamování jsem pracovně zaneprázdněn.Tak jestli by si chtěl někdo poslat pár písmenek a vyměnit si vzájemně fotky tak může napsat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Beroun
Muž | 44 let
České Budějovice
Muž | 40 let
Frýdek-Místek
Muž | 44 let
Bohumín