Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka : Náchod

Zdravím fajn lidičky , kteří rádi popisou . Budou rádi za zprávičku od druhého který o to stojí , komunikace. Potesi zprávičku s přáním pěkného dne vždyť dobrých a fajn lidi je celkem málo . Tak se ozvi a zkuzme to popsat ??

Krásný večer přeji , Vím že to tady bude těžké najít příjemnou ženu na hezký kamarádský vztah založený na důvěře . A tak pokud by se nějaká žena našla která má doma vztah ne zrovna ideální a chtela by poznat stejně postiženého chlapa (mě :-) ) A ještě se po ránu na někoho těšit a znovu poznat to jaké to je když je někdo na tvé vlně a treba spolu jit na procházku na večeři a nebo na nějaký úžasný výlet . Prostě opět žít a ne jen přežívat .Tak může napsat a třeba se nám společně zase vrátí úsměv

Ahojda. Dostala jsem pecku od života..tedy dozvěděla jsem se, že manžel má již dlouhý čas milenku. Kvůli dětem jsme se dohodli, že zatím na dané situaci nebudeme nic měnit. Proto hledám kamaráda, který by můj smutek trochu rozptýlil a je na tom třeba i podobně..uvítala bych spíše jen přátelství..písmenka...procházku...ráda chodím do přírody , dělám geocaching takže turistika mi je blízká a miluji zvířata...koně psy, kočky... Najdu někoho podobného, kdo byl také zklamán a zatím nic měnit nechce?


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Dopisování a přátelé : Seznamka : okres Náchod

Jsem chudej a ošklivej, (kraken je o proti mě krasavec)za to jsem upřímný a snad i hodný. přesto hledám ...nějakou tu kamarádku pritelkyni.....hodnou, milou, se smyslem pro humor.

jsem zadána ale hledám nové kamarádi které si budou chtít psát.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 21 let
České Budějovice
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 54 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava