Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka : Pardubice

Každý jsme nějaký a přitom každý originál, pokud nic nezkusíme, nic nezkazíme a tak já žena z kategorie baculek bych ráda poznala kamaráda, který občas něco zkusí a občas také něco zkazí.

Nejsem mladá, ani krásná a štíhlá už vůbec ne. Najde si mě sympatický čahoun, zadaný, kterému nevadí hoodně oplácaná kamarádka?

Ahoj... Těžko o sobě něco napsat, každy musí sám zjistit o člověku co potřebuje. Nehledám momentálně nic kontretního, spíše pokec, přátele. Čas ukáže co se stane, třeba si nakonec padneme do oka, ale tomu moc nevěřím, jelikož mám celkem smůlu v seznamovaní a tak nějak celkově v životě... Klidně se neboj napsat, nekoušu :D Odpovím skoro každému, takže pokud tě něco zajímá tak se ptej ;)

ahoj, hledám přátelství, povídám si. Jako mluvit anglicky a francouzsky

V mých snech Tě vidím uhánět na koni, ale tvář máš zahalenou závojem.

Ahoj, hledám kamaráda. Prozatím na psaní a pokud si budeme rozumět, tak třeba na výlety, do kina, jít se jen tak někam projít (na nějaké vysedávání po kavárnách apod. nejsem). Mám ráda zvířata, přírodu, ráda se směju. Jen prosím o to, abys nebyl ženatý nebo zadaný. To si můžeš popovídat doma a jet na výlet s drahou polovičkou. Nestojím o to poslouchat, jak ti doma nikdo nerozumí, jsi nevyužitý atd. Jinak ráda vyslechnu.

Říká se, že kdo hledá, nenajde. Tak bych se s prominutím nechal najít od nějaké trochu inteligentní, trochu hezké, trochu pracovité, trochu sportovní, trochu kulturní, trochu pořádné, trochu zábavné, trochu usměvavé, no prostě trochu dokonalé.. :-)) Hlavně někdo, kdo má v sobě vyřešený minulý vztah, nehledá převozníka, ví co chce a taky proto něco udělá. Budu rád za foto, také pošlu…PS: pouze Pardubický a Královéhradecký kraj a ne starší než já…..Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 39 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 55 let
Louny

Ahoj, hledám kamarádku na dopisování a někdy se třeba také vidět....

Ahoj holky, je mi 25. Hledám kamarádku na kafe po práci, nějaký ten pokec, třeba i kino či odreagování v nějakém klubu. Ráda bych našla kámošku se kterou si budu mít co říct. Ráda zajdu na nějakou lekci do fitka, na výstavu, či do divadla.

Hledám kamarádku na dopisování. Co dál ukáže čas. Diskrétnost podmínkou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Kladno
Žena | 24 let
Ostrava
Žena | 39 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava