Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka : Pardubice

Potkat někoho, s kým si člověk skvěle rozumí není jen tak :) a i když se mi do seznamování online moc nechce, neumím to..., zkouším ...Prosím zcela vyřešenou minulost a nekuřáka s vrozenou inteligencí!

MužVzkazy 42 let Pardubice

TOP  21.7.2019

Protože jsem se zachoval jako idiot, využívám této možnosti k oslovení dámy v zeleném z Kozího chlívku sedící v rohu místnosti ve společnosti dvou dospělých a dítěte v sobotu 20.7. kolem 16 h.Já, cyklista v modrobílém dresu.Už je to fuč nebo ne?

Hledám respekt, důvěru, přátelství, laskavost.....Muže s rozhledem co by si napsal, zavolal občas zašel na výstavu, kávu a respektoval naše soukromí a rodinný život. ...Nehledám sex.Povrchnost ani povyražení. Těšín se.

Hledám ženu ženského pohlaví, která by sdílela moje nadšení pro vaření pudinku. Měla bys umět pouštět draka a jezdit na kole bez držení řídítek. Taky bys měla být dostatečně silná, abys mě dokázala donést v náruči do postele, když večer usnu u pohádky. Na oplátku nabízím příslib toho, že nebudeme nikdy bohatí a všichni tví přátelé tě opustí. Bude to naše pohádka.

Hledám dobrou kamarádku, ty taky? Ozvi se :-)

Ahoj, hledám kamarádku na výlety, procházku, za sportem nebo jen si někde sednout a pokecat. Pokud máš děti nevadí. Časem i vice

ŽenaVzkazy 28 let Pardubice

TOP  16.7.2019

Ahojda, hledám kamarádku do nepohody bohužel bydlím asi 20km od Pardubic a nemám si s kým moc jít posedět .... Kamarádky tu mám ale ne takový jaký bych asi chtěla...P.S - mám přítele nehledám vztah....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 60 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava
Muž | 40 let
Praha

Jsem pohodová veselá pejskařka a taky tě hledám pejskařko:-) (není podmínkou, stačí bezva kamarádka i nepejskařka:-) pro trávení společného času a přátelství, které za to stojí.

Nespolečenský trol introvert hledá pěknou elfku, se kterou by byl šťastný. Můžeme spolu trávit čas a lenošit v mé jeskyni, nebo ve tvém Temném hvozdě a občas vyjít prozkoumávat jejich okolí, nebo vyrazit na lov draků, či jejich pozorování. Takže pokud by se sem zatoulala nějaké elfka, která má už dost samoty a třeba jí i blbě zvládá jako já poslední dobou, tak mi můžeš do jeskyně střelit šíp se zprávou, nebo mi napiš alespoň tady zprávu. :D

Hledám nějakouf fajn kamarádku na společné trávení volného času . Procházka výlet na kole vlakem , nebo třeba i k moři . Nebo jen pokec. Klidně i jen na psání na netu .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
České Budějovice
Žena | 24 let
Ostrava
Žena | 24 let
Ostrava
Žena | 35 let
Kladno