Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : okres Pardubice

Zdravím, Jmenuju se Luděk a je mi 17 let. Do Pardubic jsem se předstěhoval teprve v září 2016, takže to tu moc neznám. Samozřejmě tu ani nikoho nemám, což mě asi nejvíc trápí. Mám hodně meobvyklých koníčků jako třeba to, že se zajímám o neslyšící. Moje oblíbená hudba není víc méně nic z moderní. Poslouchám hlavně vážnou hudbu a nebo hodně poslouchám Adele. Zatím bych preferoval kamaráda na dopisování a později třeba i se sejít někde venku, pokecat, někam zajít a tak. Díky za každou odpověď :D

Rád bych poznal milou a sympatickou ženu, která stejně jako já hledá nezávazný dlouhodobý mileneckopřátelský vztah. Třeba rozvedenou, která nechce vážný trvalý vztah nebo vdanou, ale v manželství, které není zrovna šťastné a nechce se z různých důvodů rozvádět. Chci prožívat hezké chvíle a mít se na co a na koho těšit.....Příjemné chvíle s příjemnou ženou.

Ahoj rad bych si dopisoval s zenou klidne i maminkou .mam dceru

Hledám pohodovou, klidnou holku se smyslem pro humor a kladným vztahem ke sportu. Jezdím fotit na folkové festivaly. Mám rád cykloturistiku a klidnou jízdu na motorce.

Hledám kamarády, se kterýma by se dalo něco podniknout - Pardubice nebo HK. Jsem ostýchavá osoba a neumim navazovat kontakty. Nehledám žádná vážně seznámení. Pokud se chceš dozvědět víc, napiš.

Tak nevím...Dámy kolem 50-60 let tady hledají povětšinou minimálně o 5-10 let mladší muže a co my co už jsme 60+ ? Pomalu ztrácím iluze o tom, že existují normální ženské, které nechtějí jen ještě urvat ze života, co se dá. Tak já to ještě zkusím. Hledám obyčejnou ženskou, která je trochu sportovní, trochu příjemná, trochu komunikativní... Jo - nekuřačka prosím... Je mi jedno, jestli jsi zadaná či ne. Tak to zkouším, ale optimista nejsem... (Jinak v životě jo!).

Ahoj, hledam prozatím kamarádku na zpříjemnění volných chvil popovídáni, třeba i kafčem, procházkou, prostě na cokoli nás napadne a časem bychom viděli, zda se to posune i někam dál. ;-) Nic není nemožné a ja doufam, že tady někoho takového potkám ;-). Vím, nejsem moc originální, ale nic lepšího jsem ze sebe nedostal :-). Ale jinak mi prý mluvení nedělá problém ;-)

Aoj hledam holku na seznameni a pokec ??

Hledám kamarádku, přítelkyni, společnici...

Hledám starší kamarádku 55 až 62 let z okolí Pardubic a začít právě dopisováním.Prostě třeba něco hezkého prožijeme. Nebo si jen o problémech doma popovídáme. Diskrétnost .Zavřít